PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771789}
6,4 7 006
ocen
6,4 10 1 7006
5,7 3
oceny krytyków
Amanda Knox
powrót do forum filmu Amanda Knox

Tego dziennikarza powinno się wsadzić do więzienia i dożywotnio zakazać wykonywania zawodu. Przez takich jak on, dzisiejsze dziennikarstwo to kupa śmiechu....

Jeszcze na koniec mówi: "i co mam powiedzieć, poczekaj chwilę, niech najpierw sprawdzę te informacje w inny sposób"

Tak właśnie tak Ty kupo w sedesie!!!! Pierwszy raz kogoś obraziłem w internecie i mam nadzieję ostatni...ale ten koleś powinien siedzieć w więzieniu i już...

Dziękuję i mam nadzieje. że nikt nie poczuł się urażony

kondziorek69

w 100 % się z tobą zgadzam !!! Ten dziennikarz napędzał opinię publiczną, piorąc brudy i wymyślając coraz bardziej nie stworzone poszlaki. Niektórzy uważają, że prostytucja to upadek człowieka - szczerze taki poziom dziennikarstwa to metr pod dnem dna ...

Policja bardzo pewna siebie, ale nie rozumie chyba czym jest bariera językowo-kulturalna w przypadku gdy Amanda była przesłuchiwana. I tak, Amerykanki w większości nie są szalone ale się tak zachowują (miałam do czynienia kiedyś we Francji z grupką młodych Amerykanek). Zachowywały się bardzo dziwnie - niby rozmawiały szeptem a za chwilę krzyczały i podskakiwały - nawet policjant podszedł do nich - wtedy się speszyły.

Włoski śledczy cały czas powtarzał, że Knox była wyuzdana sexualnie ... no cóż, jako Ojciec 4 Córek może mieć złudzenia, że one też z chłopakami tylko trzymają się za rączki ...

kondziorek69

powinna dostać karę śmierci za morderstwo niewinnej wpółlokatorki bo gubiła się w zeznaniach i widać było,że coś ukrywa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones