PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32174}
6,9 78
ocen
6,9 10 1 78
Angela
powrót do forum filmu Angela

Dramat

ocenił(a) film na 5

Wstrząsający dramat gdzie wyobraźnia miesza się z rzeczywistością. Trochę niedoróbek technicznych (mikrofon dźwiękowca pojawiający się na górze co kilka minut) nie wpływa na moją ocenę (10). Film jest ciężko dostępny. A szkoda, bo "kontrowersyjne" treści w nim zawarte to przecież prawdziwe życie. Polecam każdemu.

krzylo

Bardzo ciekawi mnie o czym jest ten film... Niestety nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na ten temat:/

niemand8

Wie ktoś może z kąd można go ściągnąć albo czy był wydany w Polsce??? Jeżeli macie link albo coś w tym stylu to piszcie na ladybella@buziaczek.pl z góry THX.

ocenił(a) film na 8
krzylo

wystarczy w google wpisac' Angela (1995) torrent', ja nie mialam problemu, film sciagnal mi sie w kilka godzin, ale jest podzielony na dwie plyty na osobnych serwisach, druga plyta pojawia sie bodajze jako trzecia w wynikach

ocenił(a) film na 3
Dead_Deer

A czy wie ktoś, gdzie można znaleźć napisy do tego dwupłytowego wydania? Byłabym wdzięczna za informację :)

Siobhaan

Pewnie już to nieistotne ale do filmów najlepiej jest znaleźć przez ALLplayera, odtwarzasz film na laptopie za pomocą AllPlayera i tą ikonkę z filmem klikasz prawym przysiskiem "znajdź i dopasuj napisy" i samo Ci znajduje i dopasowywuje do Twojej wersji i długości filmu.

Lilicat

mi allplayer nie wyszukal napisow do tego filmu.. gdzie je moge znalezc prosze o pomoc!

użytkownik usunięty
anomia_to

Do tego filmu nie ma polskich napisów, jedyna nadzieja że może w TV będzie leciał chociaż to też mało prawdopodobne.

ocenił(a) film na 5
krzylo

Po drugim obejrzeniu muszę zmienić ocenę. Kiedyś zachwycił mnie klimat tego filmu. Może teraz trochę "dojrzałem"? Dzisiaj film mnie po prostu znudził. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones