PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681721}
5,3 900
ocen
5,3 10 1 900
Anna Nicole
powrót do forum filmu Anna Nicole

Nie jest źle

ocenił(a) film na 5

Mimo wszystko to poruszająca historia i mając na uwadze fakt, że to produkcja TV to film jest ok
(choć spodziewałem się czegoś lepszego). Zabrakło głębi, postacie bardzo płaskie,
najważniejsze kwestie pominięte, kilka faktów z jej życia zostało zmienionych na potrzeby
marketingowe. Akcja toczy się od wczesnych lat 80ych do 2007 roku i to nie do końca zostało
sprawnie rozwiązane, gdyż trudno oprzeć się wrażeniu, że napchano bezmyślnie i chaotycznie
sporo epizodów z jej życia w te 85 minut.
Niestety to jakaś klątwa z aktorkami grającymi inne aktorki/celebrytki. Odtwórczyni głównej roli
jest fatalna, momentami nie można patrzeć na jej „grę” jest tak irytująca; kojarzy mi się to bardzo
z grającą Marilyn - Michelle Williams. Tragedia.

davidmth

Ja się nie zgadzam z Twoją wypowiedzią. Moim zdaniem ta aktorka dobrze zagrała Annę Nicole. Wystarczy porównać "styl bycia" prawdziwej Anny Nicole i tej aktorki. Nie ma co ją porównywać do Williams. Ona w ogóle nie nadaje się do roli Marilyn! Marilyn była ładną kobietą, miała to coś a Williams jest kompletną odwrotnością...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones