PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568905}

Chciwość

Margin Call
6,8 45 355
ocen
6,8 10 1 45355
6,6 14
ocen krytyków
Chciwość
powrót do forum filmu Chciwość

Pomimo kilku głosów na forum premiera wg filmwebu była w styczniu? Czy ktoś w ogóle obejrzał już tu ten film, że ma tak niską średnią, co wydaje się mocno podejrzane przy tak silnej obsadzie?

milkaway

Całkiem możliwe, że ktoś go obejrzał, bo film był już pokazywany na kilku festiwalach. Co do daty premiery, to jest ona jak najbardziej prawdziwa, bo film zadebiutował na Sundance Film Festival.

Tutaj szczegóły:
http://www.imdb.com/title/tt1615147/releaseinfo

milkaway

Widziałam i polecam - może nie jest to drugie Wall Street, ale dobrze zagrany i trzymający w miarę w napięciu "thriller finansowy 24h". Skupia się nie na samych mechanizmach finansowych, ale raczej na postawach moralnych pracowników i decydentów banku w obliczu sytuacji kryzysowej. Obsada zacna, najbardziej podobał mi się Paul Bettany, ale i Irons i Spacey zagrali dobrze.Demi wg mnie zawsze gra podobnie, więc mnie nie zachwyciła.

ocenił(a) film na 9
porcelainee

Wall Street to byla raczej fikcja, tutaj film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. I jesli sie ktos spodziewa akcji typu Commando to raczej powinien sobie ten film z punktu odpuscic.

krish61

Porównanie do Wall Street miało być tematyczne oraz jakościowe. Margin Call nie jest filmem wybitnym, a Wall Street jest. To czy film jest oparty na faktach czy nie - nie w tym przypadku żadnego znaczenia. Co do Commando - to chyba nie do mnie ten komentarz... z mojego komentarza nie wynika chyba, że spodziewałam się filmu akcji, bo takowych zresztą nie oglądam. Margin Call jest filmem dobrym, wartym obejrzenia, ale nie powala.

ocenił(a) film na 4
porcelainee

mi osobiście nie przypadł on do gustu przy takiej obsadzie powinno być zdecydowanie lepiej ogólnie jest strasznie nudno i bez większych emocji wydaje mi się że zrobiony byle jak.

lolek2417

Temat na film bardzo dobry i jak najbardziej aktualny i na czasie.Do tego plejada swietnych aktorów a w rezultacie dostajemy nudny film w ktorym rezyser nie potrafil w ogóle zbudowac napiecia ani atmosfery. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones