PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5432}

Epidemia

Outbreak
6,6 48 045
ocen
6,6 10 1 48045
6,1 9
ocen krytyków
Epidemia
powrót do forum filmu Epidemia

Jak wyżej,"Epidemia" nie jest wybitna,tylko aktorzy są w niej wybitni,to robi duże wrażenie.
Trzyma w napięciu choć wiemy co się niedługo stanie bo to obraz przewidywalny.
Warty obejrzenia film katastroficzno-sensacyjny bo fabułę ma dość oryginalną.
7/10.

damek1690

Z ciekawostek dodam że ten film był chyba pierwszym oficjalnym filmem, który sie ukazał w Polsce na DvD. Pamietam te kosmiczne ceny odtwarzaczy po 2000zł plus film Epidemia. Chyba zawsze ten film bedzie mi się z tym kojarzył...

ocenił(a) film na 10
Turkisz80

"Z ciekawostek dodam że ten film był chyba pierwszym oficjalnym filmem"-Masz całkowita racje(mam go na DVD),w tym czsie wyszły tez takie"perły" jak "Wywiad z wampirem" np.

Berith7777

ale dopiero Matrix rozwinał scenę DVD. Wiele osób kupiło odtwarzacze specjalnie dla tego filmu

ocenił(a) film na 10
Turkisz80

Mozliwe ze w twoim otoczeniu.Bo jesli chodzi o ogół to raczej wiekszośc juz miala odtwarzacze dvd i wiele filmów na DVD

Berith7777

W 1999 roku (premiera filmu Matrix) DVD wciąż było luksusem. Wiem, bo pamiętam ówczesne ceny odtwarzaczy, oraz niewielki wybór filmów w tym standardzie w wypożyczalniach.
Dopiero ok. 2002 roku DVD zaczęło się popularyzować i wypierać VHS.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Ok-mozliwe,ze masz lepsza pamięc.Taka ciekawostka(bo widze,że jestes inteligentna osoba i kulturalna co sie ostatnio rzadko zdarza na filmweb),zauważyłeś,ze na pierwszych płytach DVD w dodatkach pisano(ze wzgledu na brak jakis konkretnych materiałów)-'interaktywne menu,dostęp do wybranych scen".Zawsze mnie to bawi patrzac na dzisiejsze wydania-szczególnie jakies specjalne,gdzie materiałów jest wiecej anizeli film trwa.Pozdrawiam.

Berith7777

W tamtych czasach możliwość podglądu scen, czy wyboru napisów to był mega ficzer. Teraz mnie też to trochę śmieszy :)

ocenił(a) film na 10
marcin261287

"W tamtych czasach możliwość podglądu scen, czy wyboru napisów to był mega ficzer."-dokładnie,jeszcze kazda scena opisana na wszelki wypadek;)

ocenił(a) film na 6
damek1690

Sam nie jestem fanem za tego typu filmów ale nie najgorzej się oglądało. Zgadzam się z damekiem mocna obsada.
Wystawiam 6/10

Mateoz555

Czas nakręcić drugą cześć, gdzie zarażać będzie szympans albo orangutan czy goryl!

ocenił(a) film na 8
Mateoz555

Dokładnie ...

ocenił(a) film na 8
damek1690

Naiwność?? To wszystko b. prawdopodobne przt "zabawie" naukowców.

damek1690

Nie wiem co chlopak widzial tam naiwnego, ale niech ma.

ocenił(a) film na 10
damek1690

to w końcu przewidywalny czy oryginalny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones