PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676386}

Małpia łapa

The Monkey's Paw
3,9 838
ocen
3,9 10 1 838
Małpia łapa
powrót do forum filmu Małpia łapa

Naprawdę! Fabułą kompletnie nie trzyma się kupy. Postaci filmowe, robią rzeczy, których człowiek w normalnym życiu nigdy by nie zrobił, jak na przykład kobieta, która zareagowała, gdy zobaczyła wypadek. Co zrobiła? Zadzwoniła po karetkę, dokładnie opisując gdzie jest i co się stało. Dyspozytor po drugiej stronie poinformował ją, że są już w drodze. Następna scena, facet, który umarł, ale ożywiła go tytułowa "małpia łapa", siedzi na krześle, a kobieta która maiła czekać na karetkę, zaczyna go całować. Przecież, to kompletnie nielogiczne! Dzieło sztuki! Jak ja kocham takie filmy, mówię Wam! Marzy mi się, aby poznać osobę, która przeczytała scenariusz tego filmu i powiedziała "dobra, nakręćmy to!", hahahaha.

Pozdrawiam wszystkich ludzi, którzy rozumieją i tak jak ja kochają filmy klasy B!

ocenił(a) film na 5
prosiak99

Wydaje mi się że z założenia może miał to być troche horror komediowy (bynajmniej tak wynika z opisu na C+ )

ocenił(a) film na 2
McDohl

Nie, to miał być zwykły musical, ale reżyserowi się nie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones