PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105}

Mali żołnierze

Small Soldiers
5,9 5 164
oceny
5,9 10 1 5164
6,8 4
oceny krytyków
Mali żołnierze
powrót do forum filmu Mali żołnierze

Kto co lubi

ocenił(a) film na 8

Dziwią mnie troche wasze krytyczne oceny tego filmu bo np. mi pod każdym względem się podobał i to bardzo ale co kto lubi.

ocenił(a) film na 8
zulombo

Tak mi tez sie bardzo podoba, przeczytałem sobie dzisiaj program telewizyjny i widze ze leci na TVN, mosze ogladnac

ocenił(a) film na 8
zulombo

Tak mi tez sie bardzo podoba, przeczytałem sobie dzisiaj program telewizyjny i widze ze leci na TVN, musze ogladnac

ocenił(a) film na 8
Kijo

Widzisz KIJO jak znalazło się nas dwóch to i znajdzie się i trzech ale takich trzech jak nas dwóch to jednak chyba nie.

zulombo

Nie ma to jak odpowiedź po 4 latach :D Mnie też się podobał, dużo śmiechu z klasyków jak np. "Czas apokalipsy", fajny humor, ale przede wszystkim sentyment z dzieciństwa :)

Fiyo

"dużo śmiechu z klasyków jak np. "Czas apokalipsy""

Pamiętam. W jednej scenie któryś z owych żołnierzyków rzucił tekst "I love the smell of the propane in the morning". Fajny smaczek.

ocenił(a) film na 8
Der_SpeeDer

Film oglądałem pierwszy raz w kinie będąc jeszcze w przedszkolu, od tamtej pory pozostaje on jednym z moich ulubionych. Choć mój gust filmowy (i nie tylko) przeszedł naturalną ewolucję od tamtego czasu i dziś moja czołówka to min. "Mechaniczna Pomarańcza", "Czas Apokalipsy" (I love the smell of the propane in the morning, hehe) czy "Silent Hill" to jednak "Small Soldiers" ma u mnie do dziś specjalne miejsce :). Dodam, że do teraz w moim pokoju stoją figurki z filmu a nawet ostatnio pokusiłem się o dokupienie paru ;).

ocenił(a) film na 8
Sunwheel14

zazdroszczę ci tych figurek. Pochwalisz się jakimś zdjęciem?

ocenił(a) film na 8
zulombo

Ok spoko :) Nie wszystkie jeszcze dotarły, bo ostatnio ich brałem trochę więcej, Czekam na kontakt w sprawie jednego modelu Chipa (mam jeden już), Drapka no i załatwiam Głaza Bazooke ;)
Figurki są na ebayu po kosmicznych cenach (300zł) nówki w pudełkach :) ale w życiu bym tego za taką kwotę nie kupił acz pooglądać je warto, samego Archera znalazłem z 4 wersje (zwykły, z obrażeniami po bitwie, w galowym stroju bojowym i jakiś w niebieskiej szacie)

ocenił(a) film na 8
Sunwheel14

Także jak będzie już komplet tych które pozałatwiałem (ja wiem 2-3tyg) to dam focisz na priv.

ocenił(a) film na 8
Sunwheel14

to będę musiał się odezwać za te dwa tygodnie :D

ocenił(a) film na 8
Sunwheel14

Ależ za dzieciaka marzyłam o Archerze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones