PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33282}
7,6 206
ocen
7,6 10 1 206
New Jersey Drive
powrót do forum filmu New Jersey Drive

ŚWIETNY

użytkownik usunięty

Film ten zafascynował mnie od samego początku. Przedstawia ciężkie życie czarnego chłopaka, który boryka się z wieloma problemami. Brak zajęcia i specyficzne towarzystwo skłania go do łamania prawa. Film przedstawia prawdziwy obraz New Jersey, który cieszy sie złą sławą miasta złodziei samochodów. Na uwagę zasługuje też muzyka filmowa. 100% czarnego brzmienia. Naprawde gorąco polecam ten film kazdemu.

użytkownik usunięty

Ja również gorąco polecam ten film powtórze tutaj wypowiedż mojego przedmówcy ten film jest ŚWIETNY pamiętam że kiedyś leciał w tv ok godz. 00.00 i specjalnie nie spałem żeby go obejżeć i tak zapadł mi w pamięci że go sobie teraz ściągłem z neta ale niestety nie mam napisów może wie ktoś gdzie mógłbym je zdobyć lub może też ktoś je posiada??? byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie ich.

użytkownik usunięty

no właśnie widziałem ten film kiedyś za dobrych czasów telewizji canal+. Teraz tak samo sciągnąłem z netu ale mam taki sam problem. Jeśli zdobyłeś takowe dobry człowieku bardzo proszę o podesłanie cislor@tlen.pl

ocenił(a) film na 9

Tez pierwszy raz ogladalem go na canal+, film ma fajny klimat i opowiada ciekawa historie, podobny troche do "Clockers" ale dotyczacy innego rodzaju problemu. Polecam

ocenił(a) film na 8
mike_3

Widzialem go kiedys na TVP bardzo mi sie podobal :) nie mam go jeszcze w swojej domowej kolekcji ,ale jak w koncu dowiedzialem sie jaki jest orginalny tytul to nie bedzie z tym problemu.Po polskich tytulach nie moglem go znalezc ,a wielokrotnie szukalem :P

ocenił(a) film na 8
Lukasgol

Lukas jeśli mas ten film z lektorem i byś wrzucił na jakiś serwer to byłbym ci niezmiernie wdzięczny !! to jest moje gg 9320345

ocenił(a) film na 9

Film jest mistrzowski!!! Wystarczy popatrzeć na ocenę, Ci przynajmniej co go oglądali ocenili ten film bardzo wysoko, a to o czymś świadczy przecież. Też go po raz pierwszy oglądałem na Tvp 1 chyba i to leciał po Clockers, który też jest bardzo dobry. Muzyka dla fanów rapu to prawdziwa gratka. Ogólnie fabuła jest bardzo ciekawa a przede wszystkim nie ma w niej sztampowości czy, że tak powiem kozaczenia na obrazie jak to często bywa w takich filmach w dzisiejszych czasach, a to może dlatego, że to właśnie w tamtych latach był najlepszy klimat do tworzenia takich filmów, gdy wszystko przynajmniej było naturalne...(także w rapie)

ocenił(a) film na 10
MastaKGR

Zgadzam się z wami film, który śmiało można ustawić na półce obok wspomnianego "Clockers". Rzeczywiście cos w tym jest, ze w tamtych latach powstało wiele filmów w tak dobrym klimacie. Moze nie widzieliscie, a ja bym dodał do tego jeszcze "The Basketball Diaries" (tez 1995) czy "Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault"(1996).

W tych trzech ostatnich głównym problemem sa dragi, ale wszystkie cztery opowiadaja historie w których główni bohaterowie sa w podobnym wieku. Wciąż maja swoje pasje, marzenia i nadzieje na lepsza przyszłość...ale na przeszkodzie staja "pokusy dnia codziennego" i otoczenie z którego cieżko brac dobry przykład. Wybory których dokonaja należa tak naprawde tylko do nich...

Wszystkie te filmy maja podobny klimat. Historie w nich opowiedziane są bardzo realistyczne, bez zbednego naciagania(kozaczenia jak pisał przedmówca). Dzieki czemu tak fajnie mi sie do nich wraca. Polecam jesli nie ogladaliscie któregoś.

ps. Jak znacie jakies inne podobne obrazy to napiscie z góry dzieki.

ocenił(a) film na 9

Od kiedy pierwszy raz obejrzałem ten film od razu mi się spodobał. Pierwszy raz oglądałem go na polsacie potem długo czekałem aż znowu wyemitują go w TV i pewnego dnia na TVP wyświetlili ten film nie zastanawiając się długo nagrałem go i do dziś cieszę się z jego posiadania. Film tak mnie zafascynował, że stał się jednym z moich ulubionych filmów, a ja jestem dość wybredny.

ocenił(a) film na 6
kingjames7

Jeżeli ktokolwiek ma film w wersji multimedialnej w wersji z lektorem (co pewniejsze) lub napisy choćby angielskie prosimy o podzielenie się tą perełką :) gg: 9743904

anspogo

dołączam się do prośby strasznie chce obejrzeć ten film ale nie ma napisów:( wersji z lektorem też nie znalazłam. jeśli ktoś go posiada niech podzieli się tym szczęściem gg 8443881

ocenił(a) film na 8
sylwia8710

Tak tak tak. Prosimy bardzo o napisy pl albo film z lektorem. Już od ponad roku czekam żeby obejrzeć ten wypasiony film a niestety nie mam takiej możliwości. Dobrzy ludzie pomóżcie. GG 8295699

Valmont_3

Napisy mam po niderlandzku ;] Ktoś chętny przetłumaczyć? :)

ocenił(a) film na 10
kingjames7

Witam, jest możliwość dogadania się jakoś jeśli chodzi o ten film, bardzo mi zależy na nim, jak możesz to odpowiedz, z góry dziękuję. Pozdrawiam

madmoney

Hej, może ja w czymś pomogę, mam ten film ale też bez napisów. Można śmiało obejrzeć jak się zna trochę slangu z lat 90. Jakby ktoś zrobił kiedyś napisy to wrzućcie tutaj info.

https://we.tl/t-dMpiDnKy0l

ocenił(a) film na 10
jestemdonem

Witam, bez napisów widziałem wiele razy już ale dzięki za pomoc, właśnie zależy mi na wersji lektor, lub z napisami, wiem że ten film leciał na canal plus, tvp i polsat, ale to bardzo dawno, i był przez pewien czas na nc plus go na vod, ale dowiedziałem się o tym już jak go z tej platformy zdjęli, istotne jest żeby dowiedzieć się czy ten film był w Polsce wydany na VHS, do dziś nie mogę znalezć żadnej informacji o tym czy wyszedł, biorąc pod uwagę jak dużo filmów wtedy wychodziło w Polsce, to dziwne że tego akurat nie mogę znalezc, jakbys ktoś coś wiedział na ten temat to niech się odezwię tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones