PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512238}

Nierozłączni

Xing Ying Bu Li
5,6 692
oceny
5,6 10 1 692
Nierozłączni
powrót do forum filmu Nierozłączni

Przepiękny film

użytkownik usunięty

Film bardzo mnie zaskoczył i bardzo mi się podobał. Jest to naprawdę Przepiękny film ze Wspaniałą muzyką. Nie chcę nic pisać o fabule, by nie zepsuć nikomu jego seansu. Napiszę tylko, że zacząłem go oglądać z mieszanymi uczuciami ale już po 10 minutach film mnie po prostu wciągnął.
Dodam, że kompletnie nie rozumiem oceny 5,2 tego filmu. Ludzie wystawiający takie noty chyba nie oglądnęli go nawet do końca. Moja nota to 9/10.
Osobiście Polecam.

ocenił(a) film na 8

co to za utworek co Kevin spiewa la la lala,la la lala??

użytkownik usunięty
sandow

Pu Shu - "Those Flowers"
http://www.youtube.com/watch?v=wEkIw1QADUs

użytkownik usunięty

Nie do końca poprawnie na górze podałem - PuShu to znany piosenkarz w Chinach - powyżej jego utwór wykonywała jakaś (nieznana mi) kobieta. Poniżej link do tej piosenki śpiewanej przez PuShu:
http://www.youtube.com/watch?v=4hjtRpvyp9E

ocenił(a) film na 8

Super! Ale w filmie ten utwór jest w jakiejś innej wersji bardziej powiedziałbym elektronicznej i bardziej mi się podoba.Myśle skąd to wziąć teraz:)

użytkownik usunięty
sandow

Fakt, w filmie dodano specjalne efekty do prezentowanej muzyki - w napisach końcowych jest wymieniona cała grupa ludzi za to odpowiedzialna :)
Sądzę, że jeżeli utwór w takiej formie pojawił się w filmie, to musiał zostać też 'wypuszczony' (release) w tej formie. Miksów jednak tego kawałka nie znalazłem. Przeważnie utwory zmienione tylko trochę mają w nazwie dodane słowo "Mix". Natomiast "Remix" to już poważna ingerencja w utwór, z którego tylko zapożyczono motywy przewodnie. Także proponuję skupić się na "Mix" -ah tego utworu. Najważniejsze, że masz tytuł i wykonawcę - są to solidne postawy do poszukiwań.
Powodzenia :)

ocenił(a) film na 8

Wszystko już wiem:)Bardzo dziękuję za pomoc!

użytkownik usunięty
sandow

Proszę Uprzejmie :)
Co do kluczy wyszukiwań, przyszły mi do głowy jeszcze dwie rzeczy - zamiast słowa "Mix" czasami stosuje się określenie "Edit" (np. Radio Edit, etc.).
Druga rzecz - ta piosenka ma już chwilę, także można dołączyć do jej tytułu datę produkcji filmu - 2010 - lub datę jego premiery - 2011.

użytkownik usunięty

Bardzo dobry film i jak zwykle udana rola Kevina:)

Świetny i niebanalny scenariusz, polecam.

W jakim mieście Chińskim rozgrywała się akcja, ktoś może wie? Kilka lat temu byłem w Pekinie i niektóre miejsca wywoływały u mnie retrospekcje. Jednak nie potrafię skojarzyć dokładnie.

alleyez

Według IMDB film kręcono w mieście Kanton (chiń. Guangzhou).

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, film naprawdę fajny, a co do noty na tym portalu to nie dziwi mnie .Prezentuje poziom większośći ludzi ocenijących tutaj filmy, na ogół liczy się tylko prostota i ona jest w cenie.Filmy troszkę pokręcone bądź dla większośći ludzi niezrozumiałe lądują z marnymi notami,często ich recenzenci nawet ich nie obejrzą do końca , przykre ale taka jest rzeczywistość.Ode mnie mocne 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones