PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760011}

Oczy matki

The Eyes of My Mother
5,7 2 803
oceny
5,7 10 1 2803
6,1 10
ocen krytyków
Oczy matki
powrót do forum filmu Oczy matki

Hipnotyzująca opowieść o dziewczynie, która przeżywa traumę po śmierci matki.
Francisca (Kika Magalhães) dorasta na farmie. Jej rodzina zajmuje się hodowlą zwierząt. Matka dziewczyny (Diana Agostini) była wcześniej chirurgiem i teraz uczy córkę podstaw anatomii. Pewnego dnia w ich domu zjawia się obwoźny sprzedawca o imieniu Charlie (Will Brill). Mężczyzna zabija matkę. Francisce i jej ojcu (Paul Nazak) udaje się go złapać. Powodowana chęcią zemsty dziewczyna pozbawia mordercę oczu oraz strun głosowych. Torturuje go przy pomocy pozostawionych przez matkę chirurgicznych narzędzi. Przeznaczony dla widzów o silnych nerwach, wymykający się schematom dramat z elementami horroru gore.

Cesary

Dzięki.
Dokładnie takich informacji potrzebowałem.
Pozdrawiam ;)

zibek_2

Do czego potrzebowałeś nieprawdziwych informacji?
Dziewczyna wcale nie jest powodowana chęcią zemsty tylko bardzo trudnym do zrozumienia i wytłumaczenia uczuciem.
Film jest prawie, że pozbawiony elementów gore. Choć ma do ich ukazania wiele okazji starannie unika najbardziej drastycznych scen, które de facto dzieją się poza kadrem.

Leszy2

Nie oczekiwałem nieprawdziwych informacji.
Ponieważ film nie miał opisu fabuły, szukałem ogólnych informacji na temat treści i filmu samego w sobie....
Jeśli informacje, które zamieścił Cesary są nieprawdziwe, to należy ubolewać z tegoż powodu. Aczkolwiek subiektywne odczucia autora tego wpisu, mogą się diametralnie różnić od odczuć innych odbiorców.
Dzięki za kolejne info.
Filmu nie obejrzałem, więc nie mogę przedstawić mojej - subiektywnej opinii.
Pozdrawiam ;)

zibek_2

No to przepraszam.
W każdym razie Cesary podał nieprawdziwy opis filmu. Zapewne nie zrobił tego złośliwie tylko nieuważnie oglądał film.

Leszy2

http://www.hbo.pl/movie/oczy-matki_-83055
kolega zaczerpnał opis z tej stronki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones