PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 236
ocen
7,5 10 1 169236
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Colors of the wind... :-(

użytkownik usunięty

Czy ktoś z was słuchał oryginalnej wersji tej piosenki? Czy tylko ja jej nienawidzę? Naprawdę, jak dla mnie jest okropna! Możliwe, ze to przez to, że najpierw obejrzałam polską wersję, ale do tej pierwszej naprawdę nie mogę się przyzwyczaić i kiedy próbuję obejrzeć te piosenkę w oryginale na Youtube, po prostu wyłączam! Nie mogę znieść, jak Pocahontas tak skrzeczy wysokim głosem i robi wibrato. Przepraszam, jeśli obrażam czyjś gust, ale musiałam to powiedzieć - ta wersja jest okropna :-( tym bardziej dziękuję pani Górniak za śliczną piosenkę.

ocenił(a) film na 10

Dokładnie! :) Edyta Górniak idealnie wykonała te piosenkę. Aż chwyta za serce :)

Isia_Trysia

Właśnie wersja wspaniałej Judy Kuhn chwyta za serce ;) polskie wersje mają to do siebie, że wszystko robi się zdziecinniałe, jakby animacja z góry mówiła, że treści przeznaczone są dla małych dzieci. Bardzo się cieszę, że zaczęłam oglądać Disneya w oryginale, od razu zyskał na wartości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones