PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33294}

Smak miodu

A Taste of Honey
7,1 1 077
ocen
7,1 10 1 1077
7,6 8
ocen krytyków
Smak miodu
powrót do forum filmu Smak miodu

Nędzny opis

użytkownik usunięty

ZA CO KTOŚ DOSTAŁ PUNKTY W DZIALE OPIS? JEŚLI TO JEST OPIS, TO JA JESTEM KRÓLOWĄ BONĄ! PRZECIEŻ Z TEGO, CO TAM NAPISANO NIC NIE WYNIKA. WERYFIKATORZY CZEPIAJĄ SIĘ DO SOLIDNYCH OPISÓW I CIEKAWOSTEK, A DAJĄ PUNKTY ZA TAKIE DNO.

Witaj nam Królowo.

ocenił(a) film na 8

Przeciwnie- z opisu wynika, że jego autor nie widział tego filmu.

ocenił(a) film na 7
jska

trafna uwaga :)

jska

A co konkretnie się nie zgadza? Bo właśnie skończyłem oglądać ten film i wszystko się zgadza z opisem, więc widocznie Ty go nie widziałeś/łaś...

ocenił(a) film na 8
singiel72

A nie przyszło Ci do głowy, że opis o którym tu mówiliśmy został już poprawiony?

jska

A w którym miejscu o tym było wspomniane, bo nie zauważyłem?
Komentarze są pod konkretnym opisem i do tego się odniosłem. A swoje nieaktualne komentarze zgłaszam do usunięcia...

ocenił(a) film na 8
singiel72

"A to, że akurat Ty musisz mieć podane wszystko na tacy, to... powtórzę za przedmówcą: witaj królowo! :D"

Opis to nie streszczenie fabuły (spoiler), z którego mają wynikać jakieś konkrety, a tylko ogólny zarys, co zostało wystarczająco podane i zachęcające (lub nie) do obejrzenia filmu. A to, że akurat Ty musisz mieć podane wszystko na tacy, to... powtórzę za przedmówcą: witaj królowo! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones