PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747533}

To ja, Malala

He Named Me Malala
6,8 459
ocen
6,8 10 1 459
To ja, Malala
powrót do forum filmu To ja, Malala

Spaprany problem.

ocenił(a) film na 3

Davis Guggenheim to beztalęcie w służbie "słusznych", poprawnych tematów (mówię o filach dokumentalnych). Najpierw wysłuchał na kolanach bredni Ala Gore'a, popartych - a jakże - naukowymi dowodami na globalne ocieplenie na skutek działalności człowieka, co ma z nauką tyle wspólnego że są granty na to polityczne zapotrzebowanie. Teraz zabrał się za lament nad pakistańską dziewczynką, postrzeloną przez taliba (oboje to muzułmanie!), za to, że ośmiela się mówić o kształceniu kobiet. Zaprawdę słuszne to i sprawiedliwe, ale sedno problemu nie leży tam, gdzie sięga Guggenheim (odważna dziewczynka, zły talib), tylko tam, gdzie jego wzrok nie sięga - zły islam. No ale skoro prezydentem USA jest muzułmanin...
Film to opowieść o rezolutnej dziewczynie, o jej codzienności i "wystawianiu" jej przez usłużne, lewackie media na pierwszy ogień, by potem mogły te media i ci politycy lamentować, a może i płakać, jak pewna urzędniczka z Brukseli.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

To teraz już troli wysyłają nawet na Filmweba? Zły islam i lewackie media. Nieistotne problemy ludzi walczących o swoje prawa. Za to widzę że taka polska komedyjka o napadzie na bank to dzieło wielce wybitne według ciebie. Oczywiście jak wszystkie polskie produkcje. "Smoleńsk" też dostał dyszkę?

Mortishya

Aż strach pomyśleć że właśnie takie osoby jak to "Krzypur" mają prawa wyborcze.

ocenił(a) film na 8
soulfly777kris

I dlatego, że mają jest jak jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones