PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4667}

Tolerancyjni partnerzy

Consenting Adults
6,1 1 296
ocen
6,1 10 1 1296
Tolerancyjni partnerzy
powrót do forum filmu Tolerancyjni partnerzy

Dobry

użytkownik usunięty

Dobry film jednak moim zdaniem zabrakło w nim erotyki co ciekawe dziwne bo film reklamowany jest również jako thriler erotyczny a jej wogole nie ma w filmie.
Jeszcze tak sie zastanwiałem czy jak w nocy poszli sie zamienić żonami czy Spacey przeleciał żone Kline bo wogole nie pokazali tego a potem nic o tym nie wspominali więc można się domyślać czy tak czy nie z drugiej strony żona Kline nastepnego dnia nie była jakaś aż nadto radosna wiec myśle że do niczego nie doszło....
A ci co ogladali jak myślicie na ten temat?

ocenił(a) film na 6

Ogólnie uważam, że film jest niezły. Ale niestety mógłby być lepszy. Podoba mi się rola Kevina Spacey,jest tutaj niczym wąż sączący do ucha truciznę. Fajnie pokazane jest jak słowa mogą popychać do różnych czynów, i że zawsze ciągną za sobą one pewne konsekwencje. Co do erotyki, to jakoś mi tego nie brakuje. Myślę, że Spacey się z nią nie przespał, bo gdyby ona pamiętała, że w ogóle do czegoś doszła, to może zastanawiałaby się, czy to nie był przypadkiem sąsiad, a nie mąż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones