PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95195}
7,1 79
ocen
7,1 10 1 79
Trekkies
powrót do forum filmu Trekkies

jak dla mnie to takie duże dzieci zajarane serialem to mogło sie zdarzyć tylko w ameryce u nas by to nie przeszło i nie moge sobie tego nawet wyobrazić jak można być tak zafascynowanym filmem czy serialem żeby stare chłopy latały poprzebierani za klingonów a przy pasku trzymali frazery (czy jakoś tak) które i tak nie działaja hehe

ale każdy ma swoją jazde a oni mają taka ;D

Bzium_3

Zapewne nie znasz fenomenu "Star Treka" z innych źródeł niż prasowe. Zacznij oglądać, to zrozumiesz.

jedzoslaw

co ty gadasz obejrzałem wszystkie filmy i a kiedyś jarałem się serialem ale bez przesady

Bzium_3

A, to prawda. Duże dzieci, po prostu :)

Bzium_3

Pewnie że w Polsce o czymś takim nie ma mowy bo w Polsce nie ma mowy o takim fenomenalnym serialu... he he
P.S.
Staruszku nie zazdroszczę poczucia humoru...

użytkownik usunięty
Bzium_3

Niedawno oglądałam tenże "dokument". Nie rozumiem jak można zrobić dokument o obsesyjnie zapatrzonych w to uniwersum DOROSŁYCH fanach biegających do wlasnej pracy w trekowych uniformach czy miejsce pracy zamienić w coś dziwnego, nawet nie przypominającego Enterprise'a -.-''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones