PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31913}

Tylko instynkt

Once Were Warriors
7,5 1 781
ocen
7,5 10 1 1781
5,9 8
ocen krytyków
Tylko instynkt
powrót do forum filmu Tylko instynkt

A wszystko to przez niedopracowanie i zniszczone proporcje. Jakieś 80% filmu to te wszystkie sprawy około domowe i grożenie przemocą. Takie rzeczy jak domowe imprezki, picie w barze czy śpiewy przy gitarze występowały po 3-4 razy. Za pierwszym jest ok, ale później to już takie zwyczajne zapychacze czasu, nie ma w tym nic nowego. Z kolei wątki które według mnie miały olbrzymi potencjał zostały totalnie zaniedbane. Trwają łącznie po kilka minut i nie wiele z tego wynika, równie dobrze mogłoby w ogóle ich nie być. Na przykład jeden z synów daje się skopać, dołącza do gangu(?), robi sobie tatuaże i na tym wątek ich działalności się zamyka. Później już tylko stoją gdzieś na drugim planie niczym statyści. W ogóle mam wrażenie, że film jest za krótki o minimum 30 minut jak na treści które usiłuje przekazać widzowi.

Ogólnie polecam, bardzo ciekawe doświadczenie. Duży plus za postać Jake'a, dawno się tak nie przeliczyłem jeśli chodzi o intencje bohatera. Jest to również coś trochę innego, od tego co się ogląda codziennie. Tylko, że właśnie obraz ten mógł sięgnąć dużo, dużo wyżej czego nie zrobił. Mam nadzieję, że problem nie leżał w budżecie bo to byłoby dopiero smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones