PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31913}

Tylko instynkt

Once Were Warriors
7,5 1 781
ocen
7,5 10 1 1781
5,9 8
ocen krytyków
Tylko instynkt
powrót do forum filmu Tylko instynkt

Kurcze,zakochałem się w tym filmie.
Idealne światlo,muzyka,gra aktorska,scenariusz........IDEALNA CAŁOŚĆ.Wszystkim,którzy lubią prawdziwe kino,bez Hollywoodzkiej papki i słodyczy,gorąco ten film polecam.
Ale uwaga,to nie jest film dla bardzo wrażliwych.

ocenił(a) film na 7
Koniarz

re rewelacja
Witam kolege z listy filmowej na yahoo!!! Ale ten świat mały...

Nie mogę zgodzić się, iż film jest niemalże Ideałem i to w dodatku bez naleciałości ala Hollywood. No niestety tak dobrze nie jest. Dobry film, który ma kilka wręcz karygodnych scenek, zwłaszcza pod koniec filmu.
Ciekawie się go ogląda choćby ze względu na jego egzotykę. Nowa Zeoandia pokazana nie od strony roznegliżowanych dziewcząt na plaży, ale od strony slumsów, rodzinnej patologii, podejrzanych barów i typów.

sarcasm

Maorysi w Hollywood
Witam,

OK.Czesto mysle, ze film,ktory konczy sie dobrze,to film rodem z Hollywood?Czy w filnale wszyscy musza byc przegrani? W "TI" nie odczulem takiej atmosfery,ze tylko psa brakuje aby ich polizal do kompletu.To takze film o probie powrotu do korzeni,i mnie cieszy,ze powrotu udanego.
A tak przy okazji to czy widziales film IDEALNY?

Jesli moge prosic,to ewentualna dyskusje przeniesmy na grunt yahoo,bo tam zgladam znacznie czesciej.

Pozdrawiam,

Koniarz

ocenił(a) film na 7
Koniarz

koncowka
Mialem na mysli np. scenke zaraz po pogrzebie. Wszyscy szczesliwi bo moga zabrac bezdomnego chlopaka do domu. Juz zapomieli, ze przed 2 minutami pochowali do grobu swoja najblizsza corke/siostre. Teraz gosci na ich twarzach beztroski usmiech.
Naiwne, prawda? Osobiscie kojarzy mi sie z Hollywoodem. Szkoda, ze takie glupie scenki wrzucono do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones