PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312835}
3,9 371
ocen
3,9 10 1 371
War of the Dead
powrót do forum filmu War of the Dead

W sumie, to już było

użytkownik usunięty

Lubię filmy o zombie i wojskowych, ale to już było. Jeśli ktoś oglądał np. "Eksperyment SS" (o wiele lepszy i ciekawszy film) to może sobie odpuścić seans "War of the Dead" - to praktycznie ten sam schemat.
Film jest dosyć nudny, oklepany, chociaż jest kilka fajnych scen akcji, lecz nie ratują go niestety. Po prostu kolejny film o zombie. Ocena 4/10 jest właściwa.

Zawsze musi byc cos nowego? Teksanskich masakr tez juz pare bylo, a zawsze fajnie zobaczyc nowa odslone tej samej "oklepanej" historii :P

ja jeszcze nie oglądałem tego filmu ale tu widze nieporozumienie i wpadka "dowodzącego elitarnym oddziałem złożonym z fińskich i amerykańskich żołnierzy. Wraz ze swoimi ludźmi zostaje wysłany na granicę rosyjsko-fińską by zniszczyć znajdujący się tam bunkier i znajdujących się w nim żołnierzy" skoro to jest Rosyjski bunkier wojskowy to powinni znajdować się w tym bunkrze Zombie Faszystów(Wiadomo o kogo chodzi, Sowieci byli faszystami) a nie zombie Hitlerowców (z tego co widziałem na zdj w filmie są Zombie Hitlerowcy) tutaj jest nieporozumienie, w tamtych Regionach Nie walczyli Hitlerowcy z Faszystam tylko Fińskie siły zbrojnie walczyli przeciwko Rosyjskim faszystom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones