PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714}

Wesele Muriel

Muriel's Wedding
6,8 4 873
oceny
6,8 10 1 4873
6,7 3
oceny krytyków
Wesele Muriel
powrót do forum filmu Wesele Muriel

Znakomity film, fantastyczna kreacja aktorska Collette. Ogladalem ten film po kilkunastu latach przerwy i mimo tak dlugiego czasu przerwy, pamietalem go bardzo dobrze. Pamietam Collette z tego filmu bo uwazam ze byla to jej jedna z najlepszych kreacji, chociaz zagrala wiele rewelacyjnych rol, jak chociazby siodmy zmysl czy about a boy. Niesamowita aktorka, niesamowita piosenkarka - warto posluchac jej Look up z zespolem the finish. Ma swietny glos.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Właśnie obejrzałam ponownie "Wesele Muriel" także po długiej przerwie. To oczywiste, że tak dobry film w dużej mierze powstał dzięki Toni Collette, która dysponuje talentem i perfekcyjnym warsztatem aktorskim. Dobrze, że przez te wszystkie lata ich nie zmarnowała...

ocenił(a) film na 8
Kreacja_

mysle, ze osiagnela to o czym marzyla, spelnia sie w wielu dziedzinach, nie tylko aktorskich ale i wokalnych. Zwykle mamy doczynienia z muzykami robiacymi kariere, a aktorzy robiacy kariere muzyczna zwykle bazuja na osiagnieciam filmowych. Ona natomiast widac ze robi to co lubi, ze nie lansuje sie na wielka piosenkarke (chociaz glos ma swietny) i realizuje sie w swoich muzycznych inspiracjach. To mi sie podoba. Fantastyczna postac ktora pokazuje, ze nie trzeba byc piekna aby zrobic kariere.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Przejrzałam sobie w necie jej dokonania muzyczne. Nie wiedziałam, że posiada jeszcze taki warsztat muzyczny :)

ocenił(a) film na 8
Kreacja_

tez bylem zaskoczony, i to bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones