PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107371}

Wielkie życie

Beyond the Sea
7,2 1 791
ocen
7,2 10 1 1791
Wielkie życie
powrót do forum filmu Wielkie życie

Moja siostra studiuje w Berlinie i załapała się na statystke w tej produkcji ( film krecono w berlinskim studiu filmowym). Mówiła że Specey to niesmowity człowiek, pełen profesjonalista. To nie jest jakas marna prowokacja tylko najszczersza prawda. Pozdrawiam

cheesburger

Jesli to nie prowokacja to winszuję ale gdyby jednak to mój brat zostanie papieżem

cheesburger

Już chyba wszyscy wiedzą, że aktorzy starszego pokolenia to wspaniali ludzie. Chłopak mojej siostry pracował w hotelu w Maroku, który nazywał się bodajże Berbere. Poznał tam między innymi Rusella Crowe'a, który jak mi opowiadał narzeczony mojej siostry jest niesamowita osobowością. Poznał go kiedy kręcili chyba Gladiatora w Maroku.Opowiadał mi ciekawą historię z nim związana którą napiszę może wkrótce na moim blogu. Wiszą w tym hotelu jego zdjęcia z nim, Gerardem Depardieu i innymi ludźmi. Poznał tez Brada Pitta, którego nie polubił, bo okazał się strasznym pozerem.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones