PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827130}

Wynajmij sobie chłopaka

The Perfect Date
5,5 33 045
ocen
5,5 10 1 33045
4,0 4
oceny krytyków
Wynajmij sobie chłopaka
powrót do forum filmu Wynajmij sobie chłopaka

Jakbym miała porównać ten film do jedzenia to Noah i Laura są takim pysznym serniczkiem babuni <3 Niestety scenariusz jest rodzynkami :(

ocenił(a) film na 7
Ksiezniczka_123_216

to chyba najlepszy komentarz jaki kiedykolwiek widziałam XD

ocenił(a) film na 6
Julie_Jordan

Gdy przyszedł mi do głowy, wiedziałam że muszę zamieścić go w internecie XD

Ksiezniczka_123_216

Też nie lubię rodzynków w serniku :D

ocenił(a) film na 6
tolerancja91

A kto je lubi? XD

Ksiezniczka_123_216

moja mama :D

ocenił(a) film na 5
tolerancja91

Nie wyobrażam sobie sernika bez rodzynek i kandyzowanych skórek z pomarańczy :-)

ocenił(a) film na 6
bratmat

Moja siostra kiedyś powiedziała że dla ludzi, którzy lubią rodzynki w serniku jest specjalne miejsce w piekle. Więc jak kiedyś spotkasz kogoś z typu moja siostra to się do tego nie przyznawaj XD.

ocenił(a) film na 5
Ksiezniczka_123_216

ja trochę lubię rodzynki, ale nie w ciastach, jeśli ciasto jest dobre to rodzynki psują mi jego smak :/
co do filmu to jest nawet przyjemny, miałem dać 6, ale [uwaga spoiler] odjąłem punkt za tę scenę kiedy przyjechał swoim starym, śmierdzącym gratem po tą bogatą dziewczynę - myślę sobie wtedy: uuu coś ty sobie myślał, ona do tego nie wsiądzie, a ona tylko zapytała o dziwny zapach i wsiadła, w ogóle jej nie zdziwiło, że bogaty gość czymś takim po nią przyjechał i to żeby ją zabrać na bal, na który wszyscy znajomi przyjadą limuzynami 0.o

ocenił(a) film na 5
Ksiezniczka_123_216

uwielbiam rodzynki.Ale czy w każdym filmie musi być coś zgodne z duchem lgbt ?

ocenił(a) film na 6
bratmat

mi to w tym filmie nie przeszkadzało.

ocenił(a) film na 5
Ksiezniczka_123_216

Pytanie tylko w jakim celu ? Scenariusz tego na pewno nie wymagał ?

ocenił(a) film na 6
bratmat

Scenariusz nie musiał tego wymagać. Osoby homoseksualne żyją normalnie wśród nas. Stworzono normalną postać, której orientacja seksualna nie ma znaczenia.

ocenił(a) film na 5
Ksiezniczka_123_216

Rozumiem że normalne jest by podkreślać to w każdym filmie że homoseksualizm jest normalnym zachowaniem …. Porażka. Domniemam, że nie tylko mnie to się może nie podobać, że w każdym filmie na siłę wpycha się tą poprawność by w ostateczności zrobić normalnie myślącym ludziom jogurt z mózgu ….

ocenił(a) film na 6
bratmat

Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o to że ta postać to normalna postać i nie jest ważne czy jest zakochany w dziewczynie czy w chłopaku. Czy robiłoby ci to wielką różnicę jeśli byłby zakochany w dziewczynie? Jeśli tak to źle to o tobie świadczy. Ja na przykład nie zwróciłam w ogóle na to uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones