PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827130}

Wynajmij sobie chłopaka

The Perfect Date
5,5 33 030
ocen
5,5 10 1 33030
4,0 4
oceny krytyków
Wynajmij sobie chłopaka
powrót do forum filmu Wynajmij sobie chłopaka

najbardziej przewidywalny film na swiecie chyba bez kitu

ocenił(a) film na 4
menelisko_

obejrzałam pierwsze 10 minut i sprawdziłam czy skończy się tak jak myślę :> tak :)

użytkownik usunięty
Annash

Według mnie po zwiastunie było tu już wiadome. Niestety :( O ile pomysł na film był bardzo ciekawy, tak scenariusz i realizacja pomysłu niekoniecznie.

ocenił(a) film na 3
menelisko_

Przewidywalność swoją drogą, ale nie ma tu żadnej chemii między bohaterami. I nie chodzi mi tylko o główna parę bohaterów, ale jak nie mogłam nie tylko uwierzyć w ich młodzieńcze zakochanie, ale także w przyjaźń głównego bohatera, relację ojca-syn... No tragedia, najbardziej leżą tu bohaterowie i relację między nimi.

ocenił(a) film na 3
Liniaa_Sercaa

Czułem się jakbym oglądał polską komedię romantyczną, po 10 minutach wiedziałem jak będzie wyglądać cały film. Ale przyjemnie się patrzy na Laurę Marano :)

ocenił(a) film na 5
menelisko_

jeden z najbardziej

menelisko_

Bez kitu!!!

ocenił(a) film na 6
menelisko_

Jak 90% komedii romantycznych. Ale za to Laura urocza i ciekawa relacja między nimi, przynajmniej na początku.

menelisko_

Komedie romantyczne dla nastolatków chyba na tym właśnie polegają, na prostocie. Kto w liceum tak nie myślał? Nie chciał przeżyć takiego zakochania? Raczej wszyscy... a że miał trącać tę strunę nie ma się co dziwić, że trąca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones