PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505014}
7,1 111 126
ocen
7,1 10 1 111126
3,2 5
ocen krytyków
Zostań, jeśli kochasz
powrót do forum filmu Zostań, jeśli kochasz

Oj słabiutki film

ocenił(a) film na 3

Drętwa gra aktorska, nudne dialogi i momenty... Spodziewałam się czegoś lepszego. Że niby ten film był o miłości? :/

ocenił(a) film na 8
brudna91

Tak był zdecydowanie o miłości dwojga młodych ludzi, z dwóch różnych "światów".

ocenił(a) film na 3
Polly_1996

Zachowywali się, jakby mieli wyuczone dialogi, więc dla mnie nie był to film o miłości.

ocenił(a) film na 8
brudna91

Masz rację, w niektórych momentach też miałam takie wrażenie ale w momentach gdzie nic nie mówili tylko albo patrzyli na siebie albo po prostu byli razem ja widziałam tę miłość :)

ocenił(a) film na 3
Polly_1996

Jasne, w niektórych przypadkach było to widać - tak jak mówisz, po czynach nie po tym, jak się do siebie odnoszą. Gra aktorska zepsuła ten film, niestety...

ocenił(a) film na 8
brudna91

no tak młodzi aktorzy średnio sobie poradzili przez to że faktycznie miało się wrażenie że mówili jakby mieli wyuczone teksty, ale ja i tak czułam tą chemię między nimi i to jak bardzo im na sobie zależy. Każdy ma swoje zdanie i ma do niego prawo :)

ocenił(a) film na 3
Polly_1996

Jasne, że tak :)

brudna91

Trzeba było się zgłosić do nich że lepiej to zagrasz. Sami fachowcy.

ocenił(a) film na 4
Polly_1996

DLA MNIE TAKA MIŁOŚĆ TO JAKIŚ BLEF...

ocenił(a) film na 4
brudna91

Czytałam książkę i oglądałam film.
W książce bardzo mocno wczułam się w wątek rodziny, a Adama odłożyłam na drugi plan. Tymczasem tutaj wątek z nim jest "przedobrzony", przesłodzony i zwyczajnie nudny. Film sprawił, że ich problemy zaczęły mi się zwyczajnie nudzić.

Straszna szkoda, że w filmie nie wykorzystali pomysłowej postaci babci Mii, bo to świetna i ciekawa kobieta była! :)

Ujął mnie za to dziadek i jego monolog nad nieprzytomną Mią :)

ocenił(a) film na 5
brudna91

Zgadzam się w 100 %, najgorszy film jaki oglądałam, kompletna strata czasu !

ocenił(a) film na 1
juliadudzik

Ja tak samo

ocenił(a) film na 9
brudna91

Mi sie tam podobal :) Co prawda fakt momentami sztuczny ale film piekny..

ocenił(a) film na 1
Adamczyk111

Cały czas sztuczny

pawel059

Dziewczyna fajna, chłopak moim zdaniem jest zbyt grzeczny i zadbany jak na rockmana. Rodzice dziewczyny są świetni, szkoda, że jest ich tak mało i tego biednego braciszka.

ocenił(a) film na 1
abc_18

No mogło by być np. 4 ojców i 6 matek i 3 braciszków.

ocenił(a) film na 5
pawel059

hehe

ocenił(a) film na 6
brudna91

Ja też woogóle nie tego się spodziewałam mocno się zawiodłam.

ocenił(a) film na 5
maryyram0290

mnie aż nudził....z trudem obejrzałam go do końca.

ocenił(a) film na 6
chantal24

byłam na tym w kinie z koleżankami, one na końcu płaczą a ja tylko patrze na ten ekran wzrokiem typu seriously ??

ocenił(a) film na 5
maryyram0290

pewnie zareagowałabym tak samo...

ocenił(a) film na 10
brudna91

To, że ja się "przewracam o grzyba", gdy inni go znajdują to moja kiepskość w zbieraniu grzybów. To, że wy nie widzicie w tym filmie tego, co w nim jest to wasza kiepska wrażliwość i percepcja. To nie film jest słaby.

brudna91

Zawsze szukam tego rodzaju wypowiedzi. I zawsze znajduję. Wyrazy współczucia.

brudna91

Miłość była w rodzinie, miłość była ze strony Adama. Mia nie przekonała mnie wcale, miała w sobie coś okropnie starczo-zgorzkniałego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones