W kategoriach Film komedia/musical i aktor w komedii i musicalu naprawdę nie ma na kogo zagłosować.

wojtek40i4

Kevin Spacey powinien wygrać... i tu zawsze głupie słowo: chyba ;)

MegaTM

Rozsądek mi mówi, że pójdą po bandzie i dadzą Johnny'emu za Turystę (LOL, co to za w ogóle nominacja i kategoria?). Ale obstawiam na Spacey'ego, Giamatti nie ma przebicia.

wojtek40i4

Jak dla mnie Red był najlepszą komedia. Nagrodę dla najlepszego aktora w komedii/musicalu dostanie albo Depp albo Spacey.

wojtek40i4

W kategorii komedia/musical wygra prawie na 100 % "Wszystko w porządku". Aktor w komedii/musicalu - trudno powiedzieć. Obstawiam Deppa w "Alicji...", bo HFPA ma fioła na jego punkcie. Jakieś szanse mają też Giamatti i Gyllenhaal. Spacey - moim zdaniem bez szans. Depp za "Turystę" - też.

Davus

ja obstawiam i jestem tutaj nieco pewny, ze wygra Jake Gyllenhaal, film ogolnie nie do konca przypadl krytyka to gustu, nastomiast globy lubie wyrozniac mlodych aktorow a Gyllenhaal nie ma globa, jego pierwsza nominacja i oczywiscie zapomniano o nim w Brokeback Mountain, wiec albo on i daje tu 70% albo Spacey, Depp w tym roku ma nikle szanse

M_Weaver

a co do filmu to na 1000000000000000000000000000000% wygra THE KIDS ARE ALL RIGHT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones