Jak myślicie czy będzie transmisja rozdania Złotych Globów w jakimś polskim kanale ??

Robertul

Nie wiem, aczkolwiek wydaje mi się że tak. Tylko na którym kanale? Na transmisję gali EMA MTV 2010 nie czekałam długo. Była nadawana na żywo tyle tylko że przez strefę czasową transmitowano ją o 2 w nocy. Natomiast potem kilka razy ją emitowano. Także trzymam kciuki. Aha, i jeszcze mam takie pytanie.. Dlaczego nowa "Alicja w krainie czarów" ma tak dużą popularność? Przecież to jest dno.. Nawet Deep, pomimo charakteryzacji, grał dennie. A to że znajduje się na liście do głosowania w kategorii Najlepsza Komedia to jest..komedia. Jakiś żart! Według mnie, Złoty Glob w kategorii Najlepszy Dramat powinien dostać film "Czarny łabędź". Ok, Incepcja jest spoko ale nie na miare Złotego Globa? Ludzie..

Robertul

Złote Globy będą emitowane na żywo w nocy z niedzieli na poniedziałek (16/17. 01) na kanale HBO o około 2 w nocy.
Ciekawe co z Oscarami?

wojtek40i4

Oscary w canal + !

Robertul

a myślicie że gdzieś na necie można będzie obejrzeć złote globy?

beatkakozidrak

też na to liczę....
nie będę specjalne kupował pakietu HBO za 30 zł... ;/

użytkownik usunięty
Robertul

rozdanie nagród dziś w nocy czy jak? bo w tv przed chwilą coś mówili, że już były, ja już sama nie wiem... ma ktoś jakiś fajny link, na jakąś transmisję online, żeby można bylo zobaczyc?

Złote Globy będą rozdane w nocy z niedzieli na poniedziałek. Niestety... gdyby było z soboty na niedzielę to (mimo, że nie mam HBO) jakoś bym wykombinowała, żeby oglądać, a tak szkoła przesądziła sprawę :((

Robertul

Na oficjalnej stronie hbo jest napisane, że cytuje "Oglądaj 68 ceremonię rozdania Złotych Globów na żywo w HBO! Jeżeli nie możesz lub nie chcesz siedzieć przed telewizorem, śledź relację online tutaj. Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat tegorocznego wydarzenia i zaraz po rozpoczęciu ceremonii zaczniemy naszą relację z najbardziej ekscytujących momentów show. Tutaj przeczytasz również wszelkie wiadomości związane z nominacjami i zwycięzcami!"

Tylko nie wiem co przez to rozumieć. Czy bedzie to nadawnie live, tak jakby oglądało sie to w tv (livestream)? Jak tak to byloby super, bo osobiście nie mam hbo, musiałabym (tzn mój tata) musiałby wykupić a nawet nie wiem czy do jutra sie to uda, narazie szukam innych żródeł typu streaming

gosjab1

Jak ktoś coś znajdzie to pisać

gosjab1

wydaje mi się, że na stronie będzie relacja pisemna... :( Czyli będą aktualizować w nocy i dopisywać co się dzieje, tak jak np. festiwal w Opolu relacjonowano na Plejadzie.
Ale nie mam pewności, że o to im chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones