Ayush Mahesh Khedekar

8,4
966 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ayush Mahesh Khedekar

Takie słodkie, ładne małe dziecko!! Najlepiej jak śpiewał:D

urson1

Racja, niesamowicie poruszył mnie swoją rolą.. Ostatnio na BBC oglądałem, jak prowadzili z nim 'wywiad', chłopak dalej żyje w slumsie z rodzicami (dość kiepsko wyglądającymi.. bardzo kiepsko), a za rolę dostał 3000 dolarów..

użytkownik usunięty
rafiraf2

Chyba mylisz go z chłopcem grającym małego Salima, Ayush nie mieszkał w slumsach.

urson1

Tak, o wiele bardziej podobała mi się postac małego Jamala, niż tego większego już.
Słodki był :)

urson1

Tak zgadzam się słodkie dziecko!!! Braciszek też mi się podobał. Ładnie zagrali. Słodzcy chłopcy chaciałbym ich jeszcze gdzieś zobaczyć :)

bella00

Obaj są świetni jednak żal mi ich. Zagrali w takim kasowym filmie a mieszkają w baraku ;/

wonderland

i ja sie dopisze, jestem pod wrazeniem gry tego malego czlowieczka! swiety po prostu :)

chicken86

mnie też się podabał. i on i jego gra. w ogóle wszyscy odtwórcy zarówno małych jak i tych troszkę starszych głównych bohaterów dobrze sobie poradzili. :D fajnie ich dobrali. a ten dev i reszta która grała dorosłe postaci też w porządku. ale tamte dzieciaki miały swój urok :)

użytkownik usunięty
TheLadyOfShalott

haha jak wylądował w kupie żeby tylko dostac autograf amitabha :D w sumie ciekawe co ja bym zrobiła jakbym zobaczyłam bachchana xD

Słodziak. Chciałabym takiego ładnego chłopca sobie zaadoptować ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones