Ayush Mahesh Khedekar

8,4
966 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ayush Mahesh Khedekar

Za każdym razem jak go widziałam w Slumdogu rozczulał mnie. Słodki dzieciaczek:P

Martitta_4

To musisz jechać do Indii, rozejrzeć się po mieście i za 9 miesięcy będziesz miała takiego słodziaczka. Albo nawet nie musisz tak daleko się "wypuszczać", w Anglii też jest mnóstwo takich potencjalnych tatusiów :P

tacyssup

To i w Polsce bym pewnie paru znalazła:) Tylko pewnie nie na tyle przystojnych, żeby taki chłopiec wyszedł:P

Martitta_4

Ważne, żeby mama była ładna
Ja tam nie wiem jaka jesteś:)
Przyznać trzeba, że chłopczyk jest słodki i do tego tak naturalnie gra. To się nazywa talent

tacyssup

Mam podobnego małego bratanka, tylko trochę mniej czarny;) A co do chłopca to zobaczymy co z niego wyrośnie. Pozdrawiam;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
perun_6

Po pierwsze nie stosuj bezsensownych obelg co do mojej osoby, jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie znasz się na żartach.
Po drugie nie dyskutuj co do mojej znajomości świata, bo jak dajesz znać po sposobie wypowiedzi, jest większa niż twoje zajrzenie do Wikipedii.
Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
perun_6

jejku ona żartowała ,a ty odrazu bierzesz to na poważnie..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
giovanni50

Haha :D Coraz więcej Polaków znajduje "żony" wśród Ukrainek, Chinek i Wietnamek, bo ich kultura zrobiła z nich uległe, mało ambitne, potulne i posłuszne kobiety. Polki nie chcą być więcej "kurami domowymi" - pracują, edukują się, zarabiają pieniądze i nie potrzebują "pana domu" łożącego na ich utrzymanie :D
Do puli kobiet wybieranych przez Polaków możesz jeszcze dodać Meksykanki, ale zapewne tak daleko się nie zapuszczasz.

Och! Szczęśliwa ja, że na szczęście nie z takim pokrojem forumowych Polaków cebulaków (jak ty i ten typ poniżej) mam na co dzień do czynienia, bo chyba bym zwątpiła :o :P

Pozdrawiam i żegnam zarazem.
Mam lepsze rzeczy do roboty niż dyskusja na temat niewinnego postu napisanego 5 lat temu i omawianego teraz przez pryzmat ostatnich wydarzeń związanych z napływem muzułmanów do Europy.

Martitta_4

Wietnamki są potulne ???
Hahaha
To mit koleżanko
To dobrze że Polskie dziewczyny się kształcą sa ambitne to DUŻY PLUS
Co do Meksykanek znalazłem kiedyś film na youtube
Przyjechała w latach 80 na studia ma polskiego męża prowadzi galerię

Martitta_4

Nie wierzę w to co czytam. Wiesz jak się rodzą dzieci? Napisałaś, cytuję: "tak ma wyglądać mój syn". Potem dziwisz się, że posypały się takie a nie inne komentarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones