Brie Larson

Brianne Sidonie Desaulniers

7,5
28 924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brie Larson

Mam prośbę. Możecie Mi polecić jakieś fajne filmy z Brie? Wydaje Mi się, że to super aktorka, oraz świetna piosenkarka!!!

paula308

Wszystkie filmy są fajne :D Super, że lubisz Brie xD

Roxanne

Ghost Wshisperer seria 3 odcinek 11, była tam genialna. I taka śliczna!

Callisto

macie rację jest bardzo śliczna , według mnie w filmach gra całkiem dobrze :D

koki0429

Polecam Scott Pilgrim kontra świat! đwietnz film, Brie ślicznie tam wygląda, a do tego śpiewa krótki utwór:)

paula308

znakomicie gra w United States of Tara, świetna postać

Pauleta

mi podobała się bardzo w "Wolna chata", to jedyny film jaki z nią widziałam, mała rólka, ale bardzo przypadła mi do gustu:)

mii3_2

Zgadzam się, w filmie "Wolna chata" zagrała dość śmiesznie ;p

paulaa669

Teraz można również polecić 21 Jump Street ;)

Solarie

Hoot , serial Raising Dad,

gutex0

dorzuciłbym Just Peck,

gutex0

Może krótkometrażówka: http://www.filmweb.pl/film/The+Babysitter-2008-480243
http://www.youtube.com/watch?v=-16iF_BKEuI
:)

paula308

Short Term 12, wlasnie obejrzalem, nie znalem wczesniej tej aktorki ale w tym filmie jest rewelacyjna, jestem pod duzym wrazeniem jej roli

paula308

no i Gracz,ostatnio..

paula308

rewelacyjnie zagrała w "Short Term 12" - ogółem film jest świetny i bardzo go polecam. a nie długo (w styczniu albo w lutym 2016, nie pamiętam dokładnie) do kin ma wchodzić film "Room" w którym gra jedną z głównych ról i już jest typowana jako czarny koń do nominacji do Oscarów. i właśnie mnóstwo osób bardzo wychwala zarówno sam film jak i rolę Brie.
tak więc czekam niecierpliwie na premierę :D

paula308

"I Hate White Dudes".

Piramidoglowy

Mam nadzieję, że to miał być żart, bo Bree nigdy tego nie powiedziała.

Strefa52

Powiedziała tyle, że gdyby podstawić słowo black w miejsce white, ogłoszono by ją rasistką.

Piramidoglowy

Oczywiscie bo biali ludzie nie sa dyksryminowni za swoj kolory slory a czarni tak

paula308

Room, za który dostała oscara. Prawie się popłakałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones