Chris Noth

Christopher David Noth

7,3
3 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Noth

Mimo tego, że ma już trochę wiosen na karku, to ma w sobie coś co przyciąga jak magnes. On jest fantastyczny, mój ideał mężczyzny:)

gold_fish_81

oj tak! jest fantastyczny! znam go tylko z roli Mr.Biga ale bardzo mi sie podoba,od strony wizualnej oczywiście ;)
im więcej ma lat tym lepiej wygląda

cud,miód i cukierki !

Polka

Ja też znam go tylko z roli Big'a , ale jest po prostu przecudowny i mega przystojny. A jako pan Big szczególnie pociągający *___* .

użytkownik usunięty
xRozczochranyLeb

uwielbiam Mr Big'a :D nie widzę w tej roli żadnego innego aktora, on jest najlepszy!

gold_fish_81

Podpisuję się pod tym :> Ideał faceta...

gold_fish_81

Ja również się pod tym podpisuję. Jako Mr. Big - jest genialny. niezwykle charyzmatyczny , tajemniczy, pociągający - ideał :)))

mushanga

Noth jest związany z aktorką Tarą Wilson. W 2008 roku urodził się ich syn Orion Christopher.
Szczęściara z tej babki :D

bara_2

Te gry słowne z Carrie, sytuacje w serialu - mogłabym oglądać na okrągło :))

missaaliyah

Chyba zgłupiałam :D dla mnie ten facet powinien być kompletnym, totalnym próchnem, a jestem nim zachwycona. Nie wiem, jaki jest w normalnym życiu, ale jeśli jest takim badassem, jak w "Seksie...", to... sama nie wiem. Mężczyzna, który ma w sobie "to coś", czego każda z nas szuka. Jego uroda jest dość nietypowa, zauroczyła mnie dopiero przy którymś podejściu, chociaż mam wrażenie, że dzięki roli, którą gra w "Seksie...", stał się jeszcze bardziej pociągający. I śmiem twierdzić, że bez tego swojego pazura i cynizmu nie byłby taki. No, tyle ode mnie. Wracam do serialu :P

mushanga

Ten facet nie jest moim typem, ale i tak jest niczego sobie ;) Jest ode mnie starszy o kilkadziesiąt lat a i tak jest wg mnie strasznie pociągający. Tak, ma w sobie to "coś" .

użytkownik usunięty
Gabrysia21

taaa mój były to wypisz wymaluj Mr. Big ten sam nos, te same usta, tylko ponad 30 lat młodszy , niestety osobowość dupka ( jak z okresu serialu 1 i 2 sezonu) też mu została dana, jak nie jeszcze gorsza.

gold_fish_81

Jest boski dla mnie ocieka sexem... a najwspanialsze jest to ,że mój męzczyzna z którym jestem od 5 lat jest taki jak on nawet mówie do niego Mr.Big...sa strasznie podobni i te zachowania bynajmniej z roli Biga... Tylko jest troche młodszy ma 42 lata .Kocham starszych facetów ja mam 24 .Sam sex...

7depechemode

Ciekawa jestem co zrobisz jak sama bedziesz miała 42 bo bądź pewna ze Twój 42 latek i inni 42 latkowie będą nadal gustować w 24 latkach.... hehe

elis_filmweb

sam mam 42 i to tak nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones