Haylie Duff

Haylie Katherine Duff

6,2
450 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haylie Duff

Haylie i Hilary mają bardzo ładne buzie i urodę.Ale uważam że Haylie jest ładniejsza. Ale nie mi to oceniać ;P.

iza_25

Obie są ładne, ale moim zdaniem Hilary ma o wiele ładniejszą buzię.
Co kto woli:)

Misia81

racja-Hilary nr.1

iza_25

Hilary ma bardzo ładną buzię?? jeśli tobie sie długie szczęki podobaja to ja już nic nie piszę,o poza tym na mur-beton Hilary http://images4.fanpop.com/image/photos/17400000/Hilary-Haylie-Daff-hilary-and-ha ylie-duff-17422544-1280-1024.jpg http://1.bp.blogspot.com/-wlloX7nvr9s/UUozmZDqoYI/AAAAAAAAARA/I8UHjhG1YdU/s1600/ Hilary-Haylie-Wallpaper-hilary-and-haylie-duff-25317845-1024-768.jpg

iza_25

Wygląda jak koń.... jak transwestyta. Brzydka, nieładna, męska... Absolutne przeciwieństwo siostry.

Unibet_78

Mylisz się w każdym przymiotniku.

angeldog

tak ją właśnie widzę.

Unibet_78

Sugeruję okulistę.

angeldog

chyba Tobie... hahaha. Przecież ona naprawdę jest nieładna!

Unibet_78

Tobie, Tobie. Nieładna? Kiepsko u Waści z dioptriami....
Ranked #89 on the Maxim magazine Hot 100 of 2007 list.
(to z IMDb)

angeldog

Wow, aż 89 i to tylko raz w 2007 roku.

Na facebooku zrobiłem szybką ankietę wśród znajomych, zarówno koledzy jak i koleżanki potwierdzili, że jest męska i ogólnie mało atrakcyjna.

Unibet_78

Wow, facebut? Kółko znajomych i sąsiadów... Zaiste wyrocznia... Nie oceniam waszych upodobań, to wasza sprawa, ale widzę, że więcej was ma ten okulistyczny problem.
Btw. a ile znasz takich z 89 miejscem i tylko raz osobiście?

angeldog

Propsy.

iza_25

Oryginalna uroda Haylie! O wiele ciekawsza od dość pospolitej siostry. Szkoda tylko, że gra w samych kijowych filmach... (chyba, że czegoś ciekawego nie widziałem, ale u mnie w ocenach jak dotąd same 3-ki i jedna 4-ka)

Hoodzielec

hilary jest ladniejsza,ale za krotka szyje co niestety wplywa zle na urode,za to haylie ma normalna szyje ale nic poza tym..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones