Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

podobno jego ojciec był nazistą,nosił wąsik ala hitler,i w dodatku był pedofilem i molestował jego oraz dziewczynki z jego rodziny,z powodu tego zmienił nazwisko fowler na spacey- panieńskie jego matki,straszne!,na szczęście nie odziedziczył po ojcu upodobań i ostro go krytykuje,szkoda że miał takiego tyrana za ojca,ale jednak widać że kevin wyszedł na ludzi,i jest dobrym człowiekiem,ps,a co do pogłosek że przez te doświadczenia,stał się gejem to tego nie skomentuje,oceńcie sobie sami,najważniejsze że jest świetnym aktorem jak np.rola w filmie k-pax,i to że jest dobrym człowiekiem,pomimo doświadczeń życiowych,kevin brawo

dj_carlos

Masz jakieś potwierdzone info o tej sprawie? Nigdy o tym nie słyszałam.

karolina922

wystarczy że wypiszesz sobie w google kevin spacey ojciec i ci wyskoczy od razu po pare artykułów o tym

karolina922

fakt.pl, bardzo potwierdzone info ;)

dycha24

no głównie z fakt pl to wiem ale są jeszcze inne artykuły o tym

dj_carlos

to chociaż czytaj ze zrozumieniem, a nie piszesz głupoty ;) w artykule jest mowa o tym, że ojciec Kevina molestował jego brata - Randall Fowler oraz dziewczynki ze swojej rodziny, nie ma tam słowa o tym, że Kevin był molestowany

dycha24

skoro molestował jego brata i dziewczynki,to można domniemywac że jego tez molestował,i nie pisz że pisze głupoty,bo ja tu założyłem tu temat,a wogle to najważniejsze w tym że był pedofilem,więc po co wytykasz mi że źle coś zrozumiałem,może i tak,ale nie bądź taki do przodu bo to trochę wredne jak ktoś komuś w ten sposób pomyłkę pokazuję,mówiąc że mówi głupoty,gdy jedną rzecz źle zrozumie każdemu się może cos pomylić,co zmienia faktu że ojciec kevina był tyranem i strasznym człowiekiem

dj_carlos

"na szczęście nie odziedziczył po ojcu upodobań i ostro go krytykuje,szkoda że miał takiego tyrana za ojca,ale jednak widać że kevin wyszedł na ludzi,i jest dobrym człowiekiem"

Po 3 latach, jak teraz to czytam to ogarnia mnie taki ironiczny śmiech xD

kryst007

No wtedy nikt nie wiedział co on wyrabia, teraz tak, więc nie ma co się śmiać :p, zwłaszcza w kontekście ofiar molestowań kevina...coraz wiecej "smaczków "ostatnio wychodzi z życia gwiazd,zwłaszcza po tym me too

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones