Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 215 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Kevin Spacey w końcu odniósł się do zarzutów rzekomego molestowania, które zdarzyło się ponad 30 lat temu. Choć od października 2017 nie udzielał się publicznie, to w końcu odważył się na coś niespodziewanego. W filmie opublikowanym na FB aktora pojawia się nawiązanie zarówno do HoC, jak i spraw prywatnych, które wpłynęły na jego decyzję o zejściu ze sceny.

"Oczywiście niektórzy w to wszystko uwierzyli i wyczekiwali, aż się przyznam. Ponad wszystko pragnęli, bym potwierdził, że to, co jest mi zarzucane, jest prawdą. Że dostałem to, na co zasłużyłem. Gdyby to wszystko było takie proste. Tylko że ja i wy wiemy, że to nigdy nie jest takie proste – ani w polityce, ani w życiu. Ale nie uwierzylibyście komuś na słowo, nie bez dowodów, nie spieszylibyście się do wyciągania wniosków, nie bez faktów. Prawda? Czy zrobiliście to? Nie, nie wy – jesteście mądrzejsi. Wszystkie te przypuszczenia sprawiły, że zakończenie było takie niesatysfakcjonujące. A to mogło być tak warte zapamiętania. A jeśli czegoś nauczyliśmy się przez ostatnie lata, w życiu i sztuce, nic nie powinno być wykluczane.

(…) Bo mogę wam przyrzec, że gdybym nie zapłacił za to, co wszyscy wiemy, że zrobiłem, z pewnością nie zapłacę za to, czego nie zrobiłem. Oczywiście wszyscy stwierdzą, że nie okazuję szacunku, bo nie gram zgodnie z zasadami, tak jakbym kiedykolwiek wcześniej grał według jakichś zasad. Nigdy tego nie robiłem i wy to uwielbialiście.

Pomimo wszystkiego, pomimo mojej własnej śmierci, czuję się zadziwiając dobrze i moja pewność siebie rośnie z każdym dniem i pewnego dnia poznacie całą prawdę. (…) Bo nie widzieliście mnie umierającego, czyż nie?"

https://www.youtube.com/watch?v=JZveA-NAIDI

Rozprawa Spaceya odbędzie się 7 stycznia przed sądem w Nantucket. Oskarżyciel miał mieć 14 lat, kiedy aktor dopuścił się wobec niego niedopuszczalnych czynów.

Co Wy na to? Czyżby "Frank" rzeczywiście wraca, czy Kevin chce w ten sposób odnieść się do prawdziwych zarzutów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones