Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

tzn, nie będę się zachwycać nad jego aktorstwem, bo to oczywiste że facet to geniusz i po prostu czaruje na ekranie! zawsze jak go widzę w filme to odnoszę wrażenie że on jest tym bohaterem (a nie aktorem go grającym), ale jak myślicie, to gej?

To i tak nic nie zmieni w mojej ocenie, ale jestem ciekawaxDDDD

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Myślę, że jest coś w tym, że facet bardzo skrzętnie ukrywa swoje życie intymne będąc na świeczniku już ładnych parę lat, widocznie zależy mu na tym baaaaaardzo mocno. I jakoś trudno mi uwierzyć, żeby żadna kobieta nie wysypała się, będąc w związku z nim ... więc, jak dla mnie, niestety (niestety, bo bardzo mi się Kevin podoba :D) raczej jest gejem ... albo znam trochę świat i Kevin jest gejem, albo się mylę i jest nadzieja, że są na ziemi faceci zwyczajnie chcący chronić swoje kobiety przed całym światem ... ale w obliczu fotek, które jakiś czas temu prezentowały jak Kevin obmacuje tyłek jakiegoś faceta w chorwackim klubie nocnym .... złudzeń chyba mieć nie możemy, drogie panie ;)

Maggie_Madison

Przecież kiedy się poszuka, to można się dowiedzieć,że miał kobiety. Spotykał się z jakąś April Winchell i Dianne Dreyer. W sumie co nas obchodzi jego życie prywatne. To całkiem spoko, że je tak dobrze chroni.

Arkhan

A pewnie, że spoko :) Dianne to raczej jego przyjaciółka i współpracownik, a April - przecież są geje mający po drodze gdzieś tam kobiety. Nie ma dla mnie znaczenia czy Spacey woli facetów, czy kobitki, bo dla mnie to najlepszy aktor pod słońcem, ale też ludzkie dla mnie jest to, że chciałoby się poznać jakieś fakty z życia prywatnego mimo wszystko :) koleś jest dla mnie wielki, że nie ma o nim totalnie żadnych plotek (no, może z wyjątkiem tej wtopy o macaniu męskiego tyłka :D) i oczywiście to czy maca tyłek męski czy damski to wyłącznie jego sprawa, co nie zmienia faktu, że czasem myślę, że byłoby fajnie, gdyby pomacał trochę mój damski tyłek ;D

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Niee. Gejem nie jest. W jednym z wywiadów sam zaprzeczył takim pogłoskom i twardo powiedział: Nie, gejem nie jestem. W sumie poza tą April Winchell i Dianne Dreyer, spotykał się np. z Helen Hunt. A co do tego, że chroni swą prywatność, przynajmniej jeden nie biega do prasy co tydzień szczegółowo opisując traumy swego życia :) Rewelacyjny aktor.

sile

ja tam nigdzie nie słyszałam, jakoby miał być z Helen Hunt, widać, że facet chroni swoją prywatność - to dobrze :)
choć podobno szydzi się z niego po tym wywiadzie, przedstawiając "Kevin - I'm not gay" - Spacey...

karol_1991

http://www.cinema.com/news/item/458/helen-hunt-dating-kevin-spacey.phtml a proszę Cię bardzo :) Byłam pewna, że gdzieś czytałam o ich spotykaniu się ;)

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

hm.. sama nie wiem. w sumie nie zdziwiłabym sie gdyby nim był. moze to troche dziwne, ale szkoda, ze nie zagrał w zadnym filmie o gejach. nadawałby sie :p

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

hm.. sama nie wiem. w sumie nie zdziwiłabym sie gdyby nim był. moze to troche dziwne, ale szkoda, ze nie zagrał w zadnym filmie o gejach. nadawałby sie :p

_Loczek_

A on nie grał geja w filmie "północ w ogrodzie dobra i zła"? Widziałam ten film sto lat temu, ale coś mi świta, że on tam urzędował z facetami:-)

Binula

sprawdziłam i to jest całkiem mozliwe! juz sie biore za oglądanie!! :)

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Myślę że tobą nie będzie zainteresowany.

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

To jest dla Ciebie ważne? Litości.

myszszata

Litości :P Napisała jedynie, ze ją to ciekawi, jak wielu innych fanów tego genialnego aktora.

użytkownik usunięty
Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Zdecydujcie się - nie wiem czy postawić mu 10 czy 1.

Chryste dajcie sobie spokój z tą zasraną homofobią!!! Gówno wam do tego, Spacey do genialny aktor i to się liczy!

mareczekp2

daj spokój, coelho prowokuje, a Spacey może sobie być gejem, jest geniuszem !!! Uwielbiam go ;)

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Ja za nim nie przepadam, możecie mnie zlinczować :) Sprawia wrażenie zbyt pewnego siebie, zbyt pewnego swojej "wielkości". Może takie role dostaje, nie wiem. Strasznie irytował mnie w epidemii, wiele takich ról miał. Nie przepadam za gościem.

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

nie wiem czy jeste czy nie jest, ale podejrzenia o jego homoseksualizm wciąż trwają

http://www.pudelek.pl/artykul/12263/kevin_spacey_maca_meskie_posladki/

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Nie. Raczej nie.

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Nie jest gejem, po prostu chroni swoje życie prywatne, czy to coś złego według was?! Wypowiadał się dla jakiejś gazety kiedyś, że nie jest gejem. A nawet jeśli to co? Bycie homo nie umniejszyłoby go jako genialnego aktora. I tak kocham go najbardziej na świecie.

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Kevin jest gejem, info jest potwierdzone, nie będę pisał skąd to wiem, bo i tak nikt mi nie uwierzy. Nie przyznaje sie, bo po co... jakie to ma znaczenie, skoro jest wy***nym aktorem.

pacjent

Tez raczej sądzę, ze jest gejem - nie zmienia to oczywiście faktu, ze Kevin Spacey to super aktor. Coz z tego, ze miał jakies przelotne romanse z kobietami? I ze zaprzeczyl, ze tym gejem nie jest. To jeszcze nc nie oznacza. Podobnie Ricky Martin latami zaprzeczal ze gejem nie jest, miał wieloletni związek z Rebecca de Alba i dopiero po wielu latach, kiedy poczul ze jest gotowy by ujwanic swoja orientacje (jak twierdzil w wywiadach: nie chciał dluzej zyc w kłamstwie) przyznal publicznie w wywiadzie u Oprah Winfrey, ze tym gejem jednak JEST. A dlaczego się nie przyznal wczesniej? Bo się, tak po ludzku, BAŁ reakcji opinii publicznej. Przypuszczam, ze podobnie Kevin Spacey. Owszem, wierze ze chroni swoja prywatność, bo to facet z klasa - ale podobnie jak R.Martin boi się reakcji otoczenia. Swiat caly czas nie dojrzal do akceptacji odmiennych orietnacji sex. - to się powoli zmienia, ale jednak wolno to postepuje, bo swiadomosc spoleczna na swiecie wciaz jest niestety bardzo niska. Jest jeszcze cos, Kevin Spacey to typowy LEW, a lew to wybitnie sceniczne zwierze, stworzone do showbiznesu, często lwy sa wybitnymi aktorami, rownie często osiagaja szczyty w karierze (slawe), ale bardziej niż inne znaki zodiaku sa spragnione poklasku i akceptacji. Mysle, ze przy całej inteligencji Kevina Spacey (w jego układzie gwiazd widać wybitna inteligencje, blyskotliwosc, klase) po prostu zwyczajnie się boi utraty prestiżu i ogromnego uwielbienia, bo z chwila gdy wyjawi, ze jest gejem - czesc akceptacji, powiedziałabym nawet ze znaczna jej czesc - straci na pewno! A do adoracji ludzie sceny bardzo sie przywiazuja, to jak narkotyk - zwlaszcza LWY! :) I na koniec: nie dziwie sie ze tyle pan jest zauroczone tym panem, mniemam, ze nie tylko ze wzg. na bardzo dobre aktorstwo - ten pan ma wybitny temperament, mimo co tu duzo kryc przecietnego wygladu. Ma po prostu tzw. "to cos" i to tez w jego ukladzie planetarnym widac: wenus w koniunkcji do marsa i w polaczeniu z plutonem?! Rzadko widuje tak naladowane energia i sexapilem uklady ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones