Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Ale dla mnie aktor nr.1 . Obejrzałem z nim 11 tytułów i średnia ocen jego ról to 9,7 .
Możecie mnie zabić , gwałcić itp. ale jest on według mnie o wiele lepszy od Pacino , DiCaprio , Deppa .

SlasherManiak

Zgadzam się z Tobą :) oczywiście, że jest lepszy od wyżej wymienionych aktorów :) ja to w ogóle nie rozumiem fenomenu Deppa, mnie ten facet po prostu jakoś drażni. Widziałam z nim chyba tylko 3 filmy, więc nie dużo ale jakoś do mnie nie przemawia. Piratów nie oglądałam i nie zamierzam, bo nie lubię zbytnio takich filmów. No ale rozpisałam się o Deppie a tu przecież o Kevinie mamy pisać, który moim zdaniem jest genialnym aktorem.

karolina922

Nie mam nic do Deppa ale zaczyna się on po prostu nudzić . Jego starsze role były genialne ale od jakiegoś czasu wszędzie gra to samo .

karolina922

Ja też nie rozumiem fenomenu Depp'a, nie wiem co w nim takiego jest. Zagrał tylko w jednym filmie bardzo dobrze - 'Edward Nożycoręki', a reszta filmów... przemilczę. ;) DiCaprio nie ma szans dorównać Kevinowi, nie ta liga. :) Kevina stawiam na pierwszym miejscu razem z Pacino, De Niro, Hopkins'em, Nicholson'em, Hoffman'em. Każdy z nich zagrał kilka ról, które stały się klasykami kina, więc tutaj nie ma już co porównywać, kto jest lepszy. :) Natomiast jeśli miałabym ocenić za całokształt, a nie tylko za aktorstwo, to Kevin jest na pierwszym miejscu. :)

SlasherManiak

Ja mam obejrzanych 28 filmów i średnia 9,5. ;)

dycha24

WOW :P

SlasherManiak

Po obejrzeniu HoC odkryłem na nowo Kevina... Mistrz!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones