Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Jakim cudem ten gość jest po za 1 dziesiątką a wyprzedzają go tacy aktorzy jak Heath Ledger, Ryan Gosling, Colin Firth?!

*K0ras*

lub Johnny Depp, ale tak już jest, że żyjemy w świecie komerchy i nie ma sensu narzekać na zasrany ranking :D

*K0ras*

normalnie. nie jest taki słodki śliczny i cudowny jak pozostali wymienieni przez Ciebie. i w sumie jeszcze żyje, a taki biedny Ledger już nie...
nieważne że to jest portal do oceniania filmów, aktorów oraz ich gry.... ważne że pan X jest taki cudowny, że dam mu max gwiazdek. i nie waż się podważać mojej opinii bo potnę !

niestety takie są dzisiejsze realia ;)
ja wiedząc że mogę być czasem bardzo nieobiektywna, wtedy po prostu nie oceniam wgl. ale jestem chyba wyjątkiem ;)

*K0ras*

pie*rzyć ranking, tacy giganci kina jak O'Toole, Hackman czy Bogart są daleko poza setką, lepiej to zostawić bez komentarza

jankotelegazeta23

Pierwsza 9 rankingu dla mnie jest ok, no może po za Deppem.

*K0ras*

dal mnie tylko 5 (oczywiście bez Deppa), ale to tylko moje zdanie

jankotelegazeta23

1 Pacino
2 Hopkins
3 De Niro
4 Nicholson
tak niewiele brakuje to świetnej czołówki :)

polneri

dokładnie, niestety wcisnął się ten przysto..., "wybitny" aktor

jankotelegazeta23

ten ''aktor'' zasługuje tylko na JEDNĄ ocenę

polneri

nie przesadzajmy, jako Sparrow lub dziwak u Butona wypada nieźle, są gorsi, u mnie ma aż 5

polneri

w jakim sensie nie?

jankotelegazeta23

depp to nie aktor i zasługuję tylko na jedną OCENE

polneri

też go nie lubię w szczególności gdy zaczyna stroić miny, bo to mu akurat wychodzi żałośnie, ale nie przesadzaj, przy Keanu Reevesie to jest naprawdę niezły

*K0ras*

Ledger był, a Gosling i Firth są aktorami wybitnymi, więc to miejsce nie dziwi. Jak Kevin znów wystąpi w jakimś naprawdę wielkim filmie, jego ocena napewno wzrośnie.

GG06

HIV zmarł, choć mógł mieć zadatki na świetnego aktora, to nie powód aby nazwać go wybitnym
a pozostali panowie są co najwyżej dobrzy
gdzie im do takich sław jak Hopkins, Pacino, D.D.Lewis czy właśnie Spacey

*K0ras*

Z Johnnym Deppem czy Heath Ledger'em nawet nie porównuj bo jakiś Kev to przy nich dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones