Raza Jaffrey

6,5
658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raza Jaffrey
karena

taaak :) bardzo przystojny i pociągający :) ten typ urody zawsze mi pasował ; D
i ma taki miły głos :) słyszałam go jedynie w ,,angielskiej wersji'' niestety ... ^^

użytkownik usunięty
mefistofelcia1

chociażby w takiej Turcji pełno macie takich... tylko zwykle ich podejście do życia i kobiet nie jest tak piękne jak ich aparycja..

Ja wypowiadałam sie tylko i wylacznie o jego wygladzie i jeszcze głosnie, jak wyzej widac. A nie kazdy ma takie samo podejscie do kobiet. Moja kuzynka ma meza Turka, ze swieta takiego mezczyzny szukaz. To zalezy od podejscie do kultury, wychowania. Duza role odgrywaja tez stereotypy

użytkownik usunięty
mefistofelcia1

tak, wiem o tym,ze wypowiadałaś sie TYLKO i wyłącznie na temat jego wyglądu - ja swoja odpowiedzi chciałam dać do zrozumienia co sadze o jego urodzie:) czyli,ze jest bardzo przecietna i czesto spotykana. Moze NIe w Polsce ale w takiej Turcji chociazby... moim zdaniem. Wiec jakby ktos chcial sobie za meza wziac takiego Raza Jeffrey nie mialby problemy za znalezieniem podobnego do niego w tym kraju. Tylko,ze mowie ,ze gorzej by bylo juz z charakterem i podejsciem do zycia. I to nie sa zadne stereotypy, moja droga, wiekszosc Turkow, Arabow po protu taka jest. Tez ich zaciekle bronilam dopoki moja kolezanka zaczela mi opowiadac co przydarzyla sie jej tam w ostatnie wakacje. O maly wlos kwaskiem nie oberwala.. zreszta mozna sobie nawet o tym poczytac, pelno tego. Wiadomo,ze zdarzaja sie wyjatki, ale na to nie ma co liczyc. Troche zboczylismy z tematu ale mousialam to napisac.;p

No to tak tak, ten typ urody wśród jego rodaków jest popularny, wieli mezczyzn ma takie rysy, przez co oczywiście sa atrakcyjni, ja osobiście jednak nie mam na codzien do czynienia z takimi mężczyznami. Dlatego widzac go w filmie stwierdziłam ze mi taki typ urody mi sie podoba, a wypowiadałam sie o tym konkretnie o nim bo wlasnie on mnie zairytowal jako piuerwszy ;)
Myslisz ze ja nie wiem jaka oni maja kulture? oczywiście ze wiem, wiem jak sie zachowują, jak potrafią traktować zony, jakie maja do nich podejście. Aaaa u nich to normalne, u nich mąż ma prawo ukarać zone za jakiś czyn oblewając ja kwasem, np. kiedy jakas będzie na tyle odwazna żeby chcec wziąć rozwod maz obleje ja kwasem aby żaden inny mezczyzna na nia nie spojrzał.
Ale ja nie stawiam wszystkich pod jedna kreska, nie wszyscy musza tacy być. młode pokolenie sie wybija i chce skonczyc z niektórymi tradycjami
owszem ale czasem można podyskutować na jakiś inny temat ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones