Simon CowellI

Simon Phillip Cowell

6,9
241 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Simon Cowell

Zupełnie bezpodstawnie kreowany jest ten gość. Poza tym cowell obraził Wojewódzkiego
nazywając go debilem z Polski. Powiem tak, nie jestem specjalnie jakimś tam fanem
Wojewódzkiego ale cowell obraził Wojewódzkiego na międzynarodowym idolu i obraził go jako
Polaka a więc to tak jakby mnie obraził. Jakbym spotkał cowella na ulicy to chyba mordę bym
mu obił za to. To tyle

nudecroft

Pamiętam tę sprawę. Wojewódzki mocno przesadził i rzeczywiście zachowywał się, jakby nie miał wszystkich w domu. Nawet wlazł pod stół. Simon jest ok, ale daleko mu do Wojewódzkiego. W Idolu był po prostu nudny, podobnie jak reszta jury. Trochę lepiej wypadł w X Faktorze ( mowa o Cowellu.) Kuba jest Kuba , niewielu takich jak on.

nudecroft

Po pierwsze Simon nie obraził Polaków tylko jego opinia była skierowana odnośnie samej osoby Wojewódzkiego. Cowell to inteligentny facetem i nie obraził by całego narodu na wizji na podstawie jednego gościa.
I ja się nie dziwię Cowellowi bo Wojewódzki zachowywał sie karygodnie na tej imprezie. Czułam totalne zażenowanie jak to oglądałam. Wojewódzki to totalny wiochmen , zresztą jak można być dziennikarzem o takiej pozycji jak sie umie angielski na poziomie pierwszoklasisty ? Wojewodzki akcentem chyba był lepszy od Minge :D haha. Żenada.

Bourjois

inteligentny facet* sory za nadużywanie słowa totalnie :P 3 w nocy już prawie a ja przy kompie :| :P

nudecroft

Racja. Cowell jest przereklamowany. Obraził też Martina Gore z Depeche Mode :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones