PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 315
ocen
8,1 10 1 12315
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Petcja do Polsatu

ocenił(a) serial na 10

Jak myślicie czy jest sens pisać do polsatu z prośba o przywrócenie batmana do telewizji ?

ocenił(a) serial na 10
kubala102

Ja miałam taki zamiar, bo na ich stronie można wysłać wiadomość, ale to raczej nie wypali. Oczywiście możesz spróbować, jakby co to ja się podpisuję : )

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Napisałem do nich wiadomość , obecnie czekam na odp chociaż wątpię aby to coś dało , ale zawsze można spróbować )

ocenił(a) serial na 10
kubala102

A przynajmniej nie zaszkodzi : ) Podejrzewam że prędko nie odpiszą, ale było by miło gdyby Batman powrócił na antenę. Oczywiście z lektorem, bo dubbingu nie przeżyję ; )

natka17_1998

coo?? natka ogar. do bajek tylko dubbing -.-

ocenił(a) serial na 10
wolverine11

Ogólnie to ja bardzo lubię polski dubbing, ale Batmana wolę z lektorem, bo słabo wyszło, o to mi chodziło : )

natka17_1998

ok do filmów o batmanie tylko lektor ale do bajki dubbing pozatym Radosław Pazura genialnie podłożył głos, według mnie jest to najlepszy polski głos batmana :D

ocenił(a) serial na 10
wolverine11

W sumie jest niezły, ale oryginalne głosy są tak dobre że trochę szkoda dawać polskie. No i z lektorem brzmi bardziej mrocznie i poważnie ta kreskówka. Ale tak, jak mówiłam, kocham polski dubbing i aktorów podkładających : ) Oczywiście z tym Batmanem to tylko moje zdanie, jak najbardziej możesz uważać inaczej.

natka17_1998

mi się właściwie podoba najbardziej głos batmana i mr freeza ale jeśli chodzi o jokera to przyznaję że nikt nie dorówna markowi hamillowi ;p

ocenił(a) serial na 10
wolverine11

Z tym się jak najbardziej zgodzę : )

natka17_1998

i pazura też nie dorównuje conroyowi jako batman..poprostu genialne!

wolverine11

i pazura też nie dorównuje conroyowi jako batman..poprostu genialne!

ocenił(a) serial na 10
dj_carlos

Conroy i Hamill są jak dla mnie jedynymi głosami Batmana i Jokera w animacjach :)

wolverine11

Najlepszym polskim głosem Batmana jest Andrzej Ferenc.

ocenił(a) serial na 7
wolverine11

Pazura nie podołał, w ogóle nie powinien zabierać się za coś, do czego się nie nadaje.

kubala102

Jeżeli będzie wysyłał np. po dwie wiadomości na dzień to w końcu odpiszą Tobie, żeby mieć święty spokój.

ocenił(a) serial na 9
kubala102

Mam nadzieje że plan wypali. Ja też się podpisuje. Świetny serial animowany. To były czasy kiedy to leciało na Polsacie. Pamiętam że wtedy było jeszcze głośno o Batmanie dzięki filmom Burtona :P

kubala102

Polsat w życiu tego nie puści .Ja pisałbym raczej do Pulsu

Danio31b

Ani oni, ani oni. Prawa ma bodajże Zig - Zap a ten kanał należy do Canal+ więc odpowiem za was - nie ma mowy żeby ten serial został puszczony w telewizji ogólnodostępnej.

Bartonson12

Nie sądzę .Zig Zap chyba już nie istnieje .Zresztą prawa do serialu Herkules tez miał kiedyś Polsat a teraz puszczają go na TVP2

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

A czy oni nie mają praw do dubbingu, a Polsat i TVP2 do tego z lektorem?

ocenił(a) serial na 10
abc2343

Możliwe. Najlepiej jakby więcej osób napisało w podobnym czasie te petycje, bo chyba zależy im choć trochę na oglądalności ; )

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

TT+ już dawno podał informacje na facebooku że nie ma ją już licencji na żadną wersje batmana , a na Polsat nie ma co liczyć nie odpisali mi na ani jedna wiadomość , minie pewnie kolejne kilka lat zanim serial wróci do polskiej telewizji

kubala102

Pojęcia o tym nie miałem. Prawa do Batmana miała jeszcze Telewizja Polska(TVP) i biorąc pod uwagę fakt iż ona jest tą ,,głównodowodzącą'' w Polsce, to albo właśnie oni posiadają prawa, albo nikt inny.

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

Napisałem wiadomość do tv puls , często biorą się za różne klasyki zarówno jeśli chodzi o seriale animowane jak i aktorskie
pomyślałem ze warto spróbować

kubala102

Może coś z tego będzie. Emitują dużo rzeczy od WB, Scoobyego czy Toma i Jerry'ego.

ocenił(a) serial na 10
kubala102

o tak puls lubi wogóle wracać do bajek ;)

kubala102

Ja bym bardzo chciał żeby był w Tv :) to moja bajka z dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 9
wort801

a po co? jak wszystkie odcinki sa na internecie

kubala102

Petycja*...a co do tej petycji tez jestem z ale tylko ze starym lektorem Utty!

kubala102

Wyjdzie na blu ray w październiku .Co prawda o edycji PL możemy pomarzyć ale zawsze jest szansa ze Piraci zripuja w 1080p .Do tego ktoś może zrobi napisy

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

A wie ktoś może czy jest jakaś osoba która zajmuje się robieniem napisów na zlecanie? Myślę że znalazło by się parę osobo w tym ja którzy mogli by coś dorzucić do takiego małego projektu

kubala102

Nie znam żadnych osobiście ,jednak napisy można znaleźć niemal do wszystkiego .Zobaczymy może będzie jakiś wspaniały człowiek,o ile już nie ma napi projekt albo gdzieś

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

Tylko nie wiem komu by się chciało skoro wszędzie po sieci krąży wersja z dubbingiem oraz z stare nagrania z Polsatu

kubala102

Na kanale SZ-WITO na cda jest 117 odcinków miłego oglądania dla wszystkich! :)

ocenił(a) serial na 10
rysiu_wieczorek

Szkoda jednak ze dubbing a nie napisy lub lektor

kubala102

Od 22odcinka jest już tylko lektor ;)

kubala102

Będzie na HBO Max :)

https://www.facebook.com/photo?fbid=10209609070858884&set=gm.1384087732065730

uczensaibaby

Można wiedzieć kiedy??

Danio31b

Nie wiem dokładnie. W Stanach już jest. U nas pewnie po załatwieniu licencji i nowego dubbingu za jakiś czas. Ale n a pewno będzie ;)

kubala102

Batman: The Animated Series od lutego na HBO Max. Kultowy serial powraca!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones