PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766284}

Conviction

6,9 760
ocen
6,9 10 1 760
Conviction
powrót do forum serialu Conviction

Podoba mi się!

ocenił(a) serial na 8

Dużo się nie będę się rozpisywać, ale jak wyżej. Początkowo byłem sceptycznie do tej produkcji, a pierwsze minuty mnie nie zachwyciły. Wszystko się jednak zmieniło o 180* wraz z dalszymi minutami oglądania.

Duży plus za aktorów. Nie odgrywają oni drewna, nie są bezpłciowi - wręcz ciekawi. Twórcy mają duże pole do popisu, bo serial ma też drugie dno. Główne postacie nie mają tak kolorowego życia jak się wydaje, a uniewinnianie osób nie będzie tylko jednym aspektem tego serialu, bo produkcja prawdopodobnie będzie mieć drugie dno.

Jeszcze tylko wspomnę o jednej rzeczy, a mianowicie retrospekcji. Lubię tego typu rzeczy w różnych produkcjach, bo nadają jakiegoś tam klimatu.

Osobiście serial polecam każdemu, bo jak na pilot serialu - jest okej. A Wy? Co sądzicie o nowej produkcji od ABC?

ocenił(a) serial na 8
dimeo32

Do serialu podeszłam z podobnym nastawienie i muszę przyznać, że twórcy zaskoczyli mnie. Spodziewałam się kolejnego serialiku, a dostałem produkcję z dobrą grą aktorską, ciekawym scenariuszem i potencjałem. Mam nadzieję, że kolejne odcinki tylko potwierdzą moją ocenę.
Po pilocie daję mocne 8.

ocenił(a) serial na 8
dimeo32

Podchodziłam sceptycznie, ale póki co nie jest źle. Oprócz zwyczajowego tematu tygodnia zarysowali nam wątki przyszłych konfliktów, tak więc będzie ciekawie ;)

dimeo32

to serial dla bab ?

ocenił(a) serial na 8
Marko81

Nie jestem kobietą, a więc raczej nie. Produkcja bez dwóch zdań skierowana jest dla każdego, a nie wyznaczonego grona odbiorców. Możesz śmiało sobie sprawdzić pilot i ocenić.

Marko81

lesbijki, geje, bi , fajni czarni i tak na okrągło..To jest jakiś ułamek społeczeństwa a uwypuklone niesamowicie. Chyba tylko siostrzyczki Wachowskie to przebijają...Mógł być fajny serial...

ocenił(a) serial na 3
jajecpl

jeszcze trzeba dodać pokojowo nastawionych muzułmanów ;). Ogólnie strasznie lewacka propaganda

dimeo32

a ja po 10 odcinkach mam przede wszystkim wrażenie, że procesy w Ameryce to jakaś porażka... zresztą dość naciągane to wszystko, bo po x latach zawsze udaje im się znaleźć dowód, którego w trakcie procesu jakimś cudem nikt nie zauważył...

dimeo32

wiecie gdzie można obejrzeć bo na cda są tylko 2 odcinki a na zalukaj mam już dość ciągłego odświerzania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones