PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648702}

Defiance

6,5 4 037
ocen
6,5 10 1 4037
Defiance
powrót do forum serialu Defiance

Właśnie skończyłem oglądać, serial może nie jest jakiś genialny ale ogląda się go całkiem dobrze, chociaż czasem są fragmenty które wręcz chce się przewinąć.
Za co spory minus - za "grafikę komputerową" ja wiem, że fan SF jest wyrozumiały i nie musi wszystko być idealnie ale serial jest tak strasznie nierówny, że aż razi. Raz są na prawdę ładne widoki wszystko jakby do siebie pasuje żeby za chwilę być rażonym green boxem na którym widnieje paskudna, nieostra bit mapa ...
Sporo jeszcze innych niedociągnięć np. fabuła - raz na prawdę wciąga pojawiają się świetne zapowiadające się wątki żeby za chwilę dać jakiegoś zapychacza.

Mimo oceny jaką dałem czekam na 3 sezon bo w drugim było widać poprawę więc jest nadzieja, że trzeci sezon przyniesie coś na prawdę ciekawego o ile zakończenie motywu z arkami i tajemniczymi kluczami nie było wszystkim co mieli wymyślone.

P.S.
Mam takie pytanie bo nie spostrzegłem żeby było to w filmie jakoś dobrze wyjaśnione, mianowicie jak statki obcych przybyły podbić ziemię to był to rok mniej więcej obecny z tą samą technologią, jakim w takim razie cudem udało się zniszczyć statki obcych i z nimi wygrać skoro widzimy, że urządzenia pod koniec niszczą całe miasta w kilka minut :)

Erhid

ale jak na moje to cały drugi sezon to tłumaczy...historia głównej bohaterki,wpływ statku,dwóch kochanków którzy rozwalili statek i całą technologię...:)

ocenił(a) serial na 5
Pawel_bad

No właśnie nie bardzo tłumaczy, bo bohaterka i jej kochanek to dalecy potomkowie tych ze statku który rozbił się na ziemi - wtedy kiedy był statek ziemia była prymitywnym lądem bez technologii ale rozchodziło się głownie o to, że nie chcieli planety zasiedlać bo mieli wybrać taką na której nie ma w ogóle życia :)

Mi bardziej chodzi o wyjaśnienie samej bitwy i walki która doprowadziła ziemię do stanu obecnego. Czyli masa złomu na orbicie itp. Bo jak było widać same statki miały taką moc uderzeniową mimo że były tylko transportowcami, że ziemię z 2014 by pokonali bez problemu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones