PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253761}

Dora poznaje świat

Dora the Explorer
4,9 856
ocen
4,9 10 1 856
Dora poznaje świat
powrót do forum serialu Dora poznaje świat

W życiu nie widziałam bardziej debilnej bajki nawet dla malutkich dzieci. Zidiocenie w tym badziewiu przekracza w ogóle ludzkie możliwości. Płakać się chce jak człowiek to ogląda ogłupia dzieci i robi z nich kompletnych kretynów.

Kiffy

ty sam jesteś debil i tyle bajka uczy i to z niezłymi efektami skoro 3 letnie dziecko powtarza angielskie nazwy i potrafi liczyć przynajmniej do 10 wiec nie komentuj bo pewnie nie masz dzieci a jak masz to pewnie ogladaja dragon bale albo ben ten hmm wzór jak h... potem wyrosną na małych agresywnych pajaców wiec pomyśl zanim napiszesz

j4co1987

wyjazd z mojej ziemi i sio do spania

Kiffy

W zupełności zgadzam się z j4co, moja 2-letnia córka uwielbia tę bajkę i sporo już się z niej nauczyła, więc chyba nie jest taka debilna, jak by się mogło wydawać co poniektórym dorosłym.

daimonix

Ta bajka jest pier*****a i koniec!

ocenił(a) serial na 1
tunczyk63

Zgadzam się !

mcprincessa

To Twoja opinia czy Twojego dziecka?

baska7

spieprzać osobom pytających się o szczegóły

tunczyk63

zgadzam się

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
christinearron

wyjazd kurna

ocenił(a) serial na 9
Kiffy

Widać, że nie masz dzieci, bo one szaleją na punkcie Dory. Moje córki, synowie naszych przyjaciół i kilkoro innych dzieci (wszystkie w wieku 2-6 lat) czekają na każdy odcinek z wypiekami na twarzy.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że bajka ma wyraźny walor edukacyjny. Jak tu już ktoś pisał, dzieci bardzo szybko śpiewają proste piosenki i powtarzają zwroty po angielsku. Poznają też otaczający świat. Uczą się co to mięso- i roślinożercy, poznają kolory, pory roku, zwierzęta i ich dzieci itd.

Dora jest brdzo grzeczna i miła, nawet tych, których nie lubi traktuje z szacunkiem. W bajce nie ma przemocy, dzieci po jej oglądaniu nie są przestraszone ani nadmiernie pobudzone.

Rozumiem, że osobie nastoletniej lub dorosłej może się ta prosta, powtarzalna formuła wydawać nieatrakcyjna, ale chyba nie rozumiem takiego bezwzględnego obrażania i wyzwisk, w kierunku tego serialu, przypomnę tylko-dla najmłodszych widzów

teddy_b

wyjazd kurna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones