PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632490}

Figurantka

Veep
7,4 3 586
ocen
7,4 10 1 3586
7,0 3
oceny krytyków
Figurantka
powrót do forum serialu Figurantka

Bez spoilerów, ale po naprawdę słabym/średnim sezonie zakończenie serialu naprawdę i mnie rozśmieszyło i uderzyło w serduszko, może to poprzez słabe odcinki teraz zachwycam się czymkolwiek, ale każdy wątek oprócz wątku Amy został zakończony naprawdę ciekawie.

Polakzwyboru

Ja właśnie skoczyłam oglądać i jestem mocno zdziwiona końcówką. O ile bardzo podobne zakończenie zupełnie innego serialu ("Good wife") okazało się być perfekcyjne, to w przypadku "Veep" wprawiło mnie w pewną konsternację. Selina przecież nie była takim potworem! Ona była, jakby to powiedzieć, przeciętnie zepsuta;). Może to po prostu zbyt szybko się w tym ostatnim sezonie zadziało, żeby móc racjonalnie pokazać ewolucję bohatera od sezonów 1-5 do sezonu 6. Dla mnie dobrym finałem byłby taki, gdzie Selina nie zmienia się w geniusza zła, ale pozostałe do bólu przeciętna (w tym kontekście wiadomości kończące odcinek były akurat w punkt;)).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones