PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689138}

Mamuśka

Mom
6,8 3 892
oceny
6,8 10 1 3892
Mamuśka
powrót do forum serialu Mamuśka

Nie rozumiem dlaczego oni mi to robią, opuszczają odcinki (czasami 2, a ostatnio całe 10!) , czasami przerywają emisje na tydzien, opóżniają i tak późną porę emisji przez jakieś głupie filmy, słowem robią sobie co chcą. A potem puszczają wszystko od początku. Bez sensu. Nie wiem czy oni traktują tak tylko MOM czy wszystkie te seriale, ale szczerze ich nie cierpie. Najgorsza stacja, jaka moze być, ale jestem na nich skazana niestety.

ocenił(a) serial na 8
coolhanded

Siódmego sezonu też nie widać, a już sporo czasu minęło od premiery. Ktoś coś wie?

ocenił(a) serial na 10
katasia1

Jeszcze kiedy istniało Comedy Central Family to emitowali nowe sezony, choć z dość dużym opóźnieniem (nawet rok po premierze w USA), ale odkąd stacja zamieniła się w Polsat Comedy Central Extra czy jakoś tak, to Mamuśka przepadła na dobre z ramówki :-(((

ocenił(a) serial na 8
mausin

To chyba ostatnio. Myślałam, że tylko mi zmienili CC Family -> CC Extra. Teraz już nic nie zobaczę - nawet powtórek choć cały czas czekałam na nowy sezon ;/

ocenił(a) serial na 8
coolhanded

Ten nowy kanał to jakaś porażka. Kiepskie polskie sitcomy, "świat według kiepskich" non - stop i ta głupota z Lindą i Foremniak. Zawiodłam się całkowicie.

ocenił(a) serial na 10
coolhanded

Fanów tego serialu stacja traktowała WYJĄTKOWO bardzo źle, w porównaniu z takimi produkcjami jak Big Bang Theory czy Friends które zapychają większość czasu na CC. Szkoda, bo Mom to serial wyjątkowo dobry, zabawny i poruszający ważne tematy.

coolhanded

Ja też nie rozumiem czemu częściej nie puszczają tego super serialu ja też go bardzo lubię bo to nie jest jakaś tam kolejna głupia komedyjka z postaciami z ilorazem inteligencji mniejszego od parapetu tylko coś co ma naprawdę fajny i inteligentny humor porusza poważne tematy i można też coś z tego serialu wyciągnąć i seria jest dosyć życiowa a postacie Bonnie i Christy wymiatają tera to jedynie z bladego rana emitują Mamuśkę i Mike i Molly ale żenada a przez cały boży dzień wolą nas raczyć ciągłymi powtórkami Teorią Wielkiego Podrywu i Przyjaciółmi akurat Teorię bardzo lubię bo żarty są tam mega zabawne jak i postacie a Przyjaciele tak średnio chociaż tam lubię ten serial to mnie on bardziej nudzi niż bawi bo żarty tam często nawiązują do Amerykańskiej popkultury tamtych czasów której kompletnie nie ogarniam i ciągłe powtarzane w kółko żarty o seksie pamiętam jak w soboty w dzień puszczano Mamuśkę i np jak sprzątałam to sobie włączałam w tle oby się to z czasem zmieniło.

ocenił(a) serial na 8
Sasza9658

Przyjaciół i Teorię puszczają po raz 100(0). Widziałam też "Co ludzie powiedzą" czy "Nianie" w najlepszym czasie antenowym. Tymczasem nowe odcinki Mom lecą czy leciały o 4/5 rano, żenada. Nie wiem co oni mają w głowie. Raz na jakiś czas włączam CC by sprawdzić czy coś nie zmieniło, ale od roku albo dłużej cały czas to samo. ŻENADA.

coolhanded

Akurat Co ludzie powiedzą też bardzo lubię a Niania mnie zawsze średnio interesowała ale mogliby pokusić się o czas antenowy dla Mamuśki w ciągu dnia ale jak widać jak zwykle wolą oni iść tą samą drogą niestety (ciekawi mnie ile czasu będę musiała czekać na 2 sezon B Positive) i pewnie jakbyś napisała swoje zażalenia do księgi skarg i zażaleń CC to i tak mieliby to w głębokim poważaniu i dali to do zniszczarki i nadal pompowali by to samo jak jakaś katarynka dlatego po to jest internet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones