PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570397}

Mike i Molly

Mike and Molly
6,4 5 244
oceny
6,4 10 1 5244
Mike i Molly
powrót do forum serialu Mike i Molly

Nowsza wersja Roseanne

użytkownik usunięty

moje pierwsze skojarzenie, po obejrzeniu pierwszego odcinka. Uwielbiam ten serial. Zwłaszcza tą nieporadność Molly i Mike gdy się całują, lub przytulają. To takie słodkie. Serial jest świetny pod względem gry aktorów i scenariusza. Trochę za dużo o seksie i to jest dla mnie jego jedyny minus.

Polecam, z uśmiechem na ustach po obejrzeniu 13 odcinków.

9/10

Serial o miłości na tle otyłości. ;) Nic specjalnego. Też uważam, że nawiązań do intymnej sfery tej pary jest za dużo. Do tego jeszcze niewybredne żarty babci, partnera Mike'a. Poza tym Molly chwilami jest tragicznie jędzowata. Jeśli już porównywać do "Roseanne", to ona zdecydowanie zwycięża.

ocenił(a) serial na 7
Kuba1982

moim zdaniem to podobieństwo do 'Roseanne' jest moim zdaniem niezwykle pozytywne. to chyba jedyny w tej chwili sitcom o tak klasycznym humorze i klimacie.

ocenił(a) serial na 8
Kuba1982

a mi się właśnie podoba to, że Molly potrafi być jędzowata. Wydaje mi się, że ludzie otyli kojarzą się z sympatyczną osobowością, a tu molly robi rysy na tym wizerunku. chyba dlatego mi te sekwencje jędzowatości wydają się zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones