Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 5 Shameless - Niepokorni sezon 5, odcinek 2
odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

Jestem Frank. Wątroba

I'm the Liver 51m
8,3 474
oceny
8,3 10 1 474
Shameless Niepokorni
powrót do forum s5e2

s05e02

ocenił(a) serial na 10

Jesli ktoś bedzie posiadać odcinek z napisami to poproszę o link!

ocenił(a) serial na 9
gosiszamc

z angielskimi już jest :)

Amlir

gdzie?

ocenił(a) serial na 9
gosiszamc

Bardzo dobry odcinek, trochę narobił za przeciętny pierwszy.

oOAlexOo

Irytująca Sammi. Nie moge na nią patrzeć. I jeszcze ta biedna Sheila. Odcinek nic nadzwyczajnego w sumie.

ocenił(a) serial na 9
Toma1910

Sammi w moim odczuciu to taka druga Karen. Obie to do bólu wkurzające blondynki, dupodajki i grające na nerwach Sheili bachory. Ale wróćmy do pozytywów - Fiona dostała dwa razy w mordę w jednym odcinku, co było piękne i warte zauważenia :D

oOAlexOo

Karen miała momenty dopóki Mandy jej nie próbowała zabić, po tym już nie miała już co grać. No to fakt, ciekawe jak się rozwinie zażyłość z szefem bo nie wierze, że to naprawdę koniec. No i kiedy Jimmy bedzie :)

ocenił(a) serial na 10
Toma1910

Tez czekam na Jimmiego i chcę więcej akcji z Mandy i Lipem, poza tym nie podoba mi sie sytuacja Iana i o co wgl chodzi Vi???

gosiszamc

Dym o ten włosy całkowicie z dupy. Mam nadzieje, że mają pomysły na dalsze odcinki albo po prostu Franka musi być więcej

ocenił(a) serial na 9
gosiszamc

Wydaje mi się, że V ma depresję poporodową i nie za bardzo sobie umie z nią poradzić, ale mam nadzieję, że jej przejdzie bo nie chciałabym, żeby skończyło się to rozpadem jej związku z Kevem

ocenił(a) serial na 7
Just_Bella

o co chodzilo z Fiona na koncu ? wygladala na dosc zalamana ?

ocenił(a) serial na 9
Lunasol

Mówisz o momencie jak uciekały z Debbie z tego klubu i stanęły żeby odetchnąć?
Też myślałam, że jest załamana, może dlatego, że wydaje jej się, że zawiodła jako siostra, albo że nie była dość dobrym przykładem. Naszła mnie taka myśl, bo to jej załamanie było w momencie, gdzie spojrzała na Debbie, a ona stała pod ścianą w dziwny sposób, zmieniona, wymalowana nastolatka etc. nie wiem w sumie co o tym myśleć, może to tylko moje odczucia takie

ocenił(a) serial na 7
Just_Bella

Tak o ten moment mi chodzilo i nie skumalam o co Fionie chodzi, czy to z powodu Debbie jest zalamana czy z jakiegos innego

ocenił(a) serial na 10
Lunasol

Mi się wydaje, że przypomniały się jej słowa Seana, o tym,że jest chaosem, no i naszła ją refleksja. A po wydarzeniach z tamtego sezonu, na pewno chce coś w sobie zmienić.
Ale pełno różnych spekulacji, co do tej sceny.

ocenił(a) serial na 8
gosiszamc

Postawcie się na jej sytuacji.. Vi nie wkurzyła się tylko o włosy, jak jej nie było jej mąż siedział sobie z inną kobietą (z prostytutką do tego) i pozwalał jej karmić Vi i swoje dzieci piersią. Vi prawdopodobnie ma depresje poporodową, ale no Kev nie zachował się ok.

ocenił(a) serial na 10
Toma1910

Jimmy podobno będzie w szóstym odcinku ;)

ocenił(a) serial na 10
gosiszamc

Chyba tylko ja lubię Sammi, jest przecież świetna, ;-) Ale Sheila jej dała do myślenia pod koniec odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones