Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 7 Shameless - Niepokorni sezon 7, odcinek 5
odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

Poczuwaj się

Own Your Sh*t 53m
8,2 296
ocen
8,2 10 1 296
Shameless Niepokorni
powrót do forum s7e5

S07E05

ocenił(a) serial na 10

Nie chcę zapeszać, ale wygląda na to, że Shameless wróciło do korzeni i jest na dobrej drodze, aby wydać rewelacyjny sezon.
Nie zauważyłam jakichś słabych momentów czy czegoś co nie jest w stylu tej produkcji. Jasne, zachowania niektórych bohaterów czasami sprawiają, że aż wywraca się oczami, ale widać, że to nie wypadek przy pracy, a zamierzony plan.
Ian, Carl, Frank, Kevin, Veronica, Svetlana, a nawet i Liam mają świetne sceny i bardzo przyjemnie ogląda się ich wątki.
Cieszy mnie, że wreszcie ruszył też wątek Lipa, który do tej pory był gdzieś na uboczu. Jego rola w tym sezonie też zapowiada się interesująco.
Debbie, czy Fiona jak zwykle mnie irytują (a ta druga to już zwłaszcza), ale nie da się ukryć, że i ich sceny sporo wnoszą i sprawiają, że ciagle się coś dzieje.
Do końca daleko, ale jak taki poziom ma się utrzymać, to wystarczy ze spokojem czekać na dalsze odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Massacre13

Najwyższy czas, bo sezon 6 nic nie wnosił i ciągnął się niemiłosiernie.
W końcu wróciły sensowne wątki (i jest ich dosyć sporo), i przede wszystkim akcja. Fajnie, że pojawili się nowi bohaterowie, czas pokaże czy wniosą coś rozsądnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones