PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 829
ocen
8,2 10 1 47829
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

9x10

ocenił(a) serial na 6

Gdy marksistowski dron pisze odcinek, fetor jest po prostu nie do podrobienia. Tyle ideolo w godzinie upchnąć to trzeba nie mieć wstydu.

ocenił(a) serial na 10
zarek

A mógłbyś je przedstawić jak dla osoby bez okularów?

Radzinski007

Właściwie na bieżąco jest komentowana sytuacja społeczno-polityczna w Stanach.

Wybory.
Imigranci.
Mur.
Zaimki.
Homoseksualizm.
Rasizm.
Zapewne pominąłem kilka.


Jeszcze gdyby nie było to tak "upchnięte" i kompletnie jednostronne, to można by to jakoś tolerować. Z całkiem fajnego serialu zrobili propagandową broszurkę.

ocenił(a) serial na 10
Piotr89

Może właśnie dlatego, że USA przesadza? Mieszkam tutaj, chłopie, ja widzę, co się dzieje i zdecydowanie nie mam nic przeciwko "propagandzie", jaką szerzył w jednym odcinku ten serial. Odwieczne pytania Amerykanów wyglądają tak: "jaka wiza, czemu tutaj, skąd jesteś". Zresztą poznałam też ludzi, którzy szerzą nienawiść do imigrantów z Ameryki Południowej.
Tak jest, USCIS wpada do miejsca pracy i ludzie skaczą przez okna, żeby ich nie deportować. Zdarzyło się tak u nas w hotelu...
Jeśli chodzi o homoseksualizm, to staje się to zupełnie normalne, natomiast z zaimkami, nie jestem pewna czy dobrze rozumiem.
Jest jeden chłopak, co się przebiera za kobietę, poznałam go pod imieniem Olivia, natomiast rok temu "zmienił" sobie imię na "Courtney" i było ogromne oburzenie, że ktoś nie wiedział, jak się zwracać do shim. Nie wiem, jak mam go nazywać "niej, niego"?

ocenił(a) serial na 9
zarek

Dokładnie. To jest wręcz sztuka stworzyć serial niepoprawny, który przekazuje poprawność polityczną.

ocenił(a) serial na 5
zarek

Mam zdecydowanie takie samo zdanie. Dlatego dotrwałam JEDYNIE albo AŻ do 7 sezonu. Im dalej niestety tym wpajane ideologie są tak bardzo przerysowane, że żygać się chce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones