PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199888}
8,2 416
ocen
8,2 10 1 416
The Corner
powrót do forum serialu The Corner

9/10

ocenił(a) serial na 9

rewelacja, nie spodziewałem się aż tak dobrej produkcji, dla fanów The Wire pozycja obowiązkowa; dużo znajomych twarzy z tegoż serialu; szkoda, że tylko 6 odcinków, bo niesamowicie wciąga i smutno było na końcu opuszczać ponownie Baltimore; świetny scenariusz, całość pokazana jako dokument, co tylko nadaje jeszcze realizmu; gra aktorska zasługuje na owacje na stojąco (Khandi Alexander i T.K. Carter zagrali jak starzy wyjadacze); poruszający i dający do myślenia
Moja ocena: 9/10

Pauleta

hej,skąd wziąłeś napisy? ja dorwałem ten serial,ale mam problemy z napisami,pozdr

ocenił(a) serial na 9
Metyllo

polecam opensubtitles.org

ocenił(a) serial na 7
Pauleta

Fajnie zrobiona produkcja, ale porównując z The Wire na pewno wygląda to bardziej realistycznie, faktycznie to może tak wyglądać. Bardziej opowieść o ćpunkach niż o gangsterach i na pewno nudniejszy, mniej wątków i zwrotów akcji. Bardzie wygląda jak niszowa produkcja i chyba taka jest. Jak dla mnie 7/10, mimo wszystko polecam.

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

Dla mnie tych 6 odcinków to akurat tyle ile powinno być.
W filmie są podobne niektóre rzeczy jak w The Wire, ale The Corner jest jednak o czym innym.
Wydaje mi się, że nie ma różnicy czy The Corner lepiej obejrzeć po The Wire czy przed.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones