PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694517}

Uczciwa kobieta

The Honourable Woman
7,7 2 221
ocen
7,7 10 1 2221
Uczciwa kobieta
powrót do forum serialu Uczciwa kobieta

Podczas oglądania

ocenił(a) serial na 9

The Honourable Woman, nieodmiennie i regularnie nachodziły mnie skojarzenia z Tinker Tailor Soldier Spy (2011). Inne epoki, inne miejsca (no może poza samym Londynem), inne problemy. Niby wszystko inne. Ale...

Zdecydowanie THW ma bliżej do Szpiega, niż np. Homeland. Ach... no tak, Szpieg jest produkcji brytyjskiej, tak jak THW ;).

ocenił(a) serial na 7
Kocio

Jak dla mnie bliższym skojarzeniem było House of Cards, ktore na marginesie również polecam :)

ocenił(a) serial na 9
poziomka4

HoC jest genialny, ale inaczej - pokazuje mechanizmy władzy, manipulacje. Brak w nim tych długich spojrzeń, dymu papierosów, takiej głęboko bijącej samotności w czasie poszukiwania kreta, kiedy nie można nikomu zaufać.

Brak zaufania...

Who do you trust?
How do you know?
By how they appear...
..or what they say?
What they do?
How?
We all have secrets.

To jest wspólne w tych obrazach.

Ale reszta, to jakby porównywać poziomki i borówki. Oba owoce są cudowne. ;) Polecam oba! Pychota!

ocenił(a) serial na 7
Kocio

wlasnie wlasnie, przez to inteligente knucie i cudownie prowadzone rozmowy :)

A co do tej "wejsciowki" to znam ją na pamieć haha i sobie grzecznie recytowałam przy początkach odcinków :D

Kocio

Mnie też nachodziły, ale zdiagnozowałam to u siebie - idzie o podobieństwo ról Stephena Rea i Gary'ego Oldmana, Obu uwielbiam w wersji wymiętej i zmęczonej życiem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones