PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694517}

Uczciwa kobieta

The Honourable Woman
7,7 2 221
ocen
7,7 10 1 2221
Uczciwa kobieta
powrót do forum serialu Uczciwa kobieta

Czy ja czegoś nie zrozumiałem? Jest tyle "przeskoków czasowych" bez opisu, że trochę się "zagubiłem". Czy też macie wrażenie, że ostatnia scena świadczy o Tym że ją "podmienili" i stanach jest sobowtòr - czy to taka reminiscencja. Abstrachuje od tego że ta scena "otwiera furtkę" do ewentualnej kontynuacji. Ale intryguje mnie to.
Świetny serial i zgadzam się że Pan Rea "ukradł" go trochę dla siebie ;)

ocenił(a) serial na 9
krisgdynia

Jako "uważny" "czytacz" na okoliczność sprawy uprzejmie donoszę, iż "Abstrachuje" i abstrahuję to dwie różne rzeczy. Polecam słownik ortograficzny, a dopiero potem oglądanie filmów PEGI 15.

ocenił(a) serial na 9
Kocio

Jak mniemam po Twoim nicku albo jesteś dowcipny albo... Dziękuję za radę ale jestem już za stary na słownik a w moich czasach nie było pojęcia dysleksja. Niestety podczas pisania na telefonie nie ma automatycznej korekty a próbowałem (można mi wierzyć albo nie) usunąć / edytować post / pytanie i nie udało mi się. W domu na kompie o tym zapomniałem. Przepraszam. Swoją drogą ciekawa ta nasza narodowa cecha wsadzić komuś palec do oka ;) ale na poruszony przeze mnie temat nic? Tak zupełnie nic? No proszę... I bez urazy nadal będę oglądał seriale i nie tylko.

ocenił(a) serial na 9
krisgdynia

Kris, ja jestem "albo..." - zdecydowanie mało dowcipny (dosłownie).
Odnośnie Twojej odpowiedzi:
1. Najpierw tłumaczysz, czemu w Twojej wypowiedzi znalazły się błędy, które (niekoniecznie uprzejmie, to prawda) Ci wytknąłem.
2. Dalej - stosujesz równie złośliwą retorykę wobec mnie, niczym oko za oko, jaką ja użyłem wobec Ciebie (to nie ocena, tylko stwierdzenie faktu). 1:1 wygrałeś :D

Odnosząc się merytorycznie do Twojego pytania - zakończenie tak czy siak daje możliwość kontynuacji - taki cliff hanger.

Abstrahując (!) to co nas łączy to, wysoka ocena rewelacyjnego serialu.

Pozdrawiam serdecznie Gdynie i jej mieszkańców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones